Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy elektoromos gitárom azon tanultam meg játszani, viszont szeretnék egy akusztikusat mert nekem ez kimaradt. 40 fölé már nem igen mennék szóval ez alatt kéne valami szép hangú csoda. Előre is köszi!

2020. jún. 17. 10:20
 1/3 Mojjo ***** válasza:

Cort CD-810, Cort AF-510 vagy Fender CD-60.

Ebben az árkategóriában a csoda el fog maradni, de ezek legalább használható gitárok. Az első és utolsó ún. dreadnought, nagy testű, kiválóan alkalmas akkordsikáláshoz, a középső egy kisebb testű gitár, kézzel pengetéshez, finomabb dolgokhoz inkább.

2020. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, te melyiket ajánlanád ha 1-et kéne? És most ne vegyük figyelembe hogy milyen zenét játszanék, az alap legyen a hang.
2020. jún. 17. 10:39
 3/3 Mojjo ***** válasza:
Bár a hangot nem lehet elvonatkoztatni attól, hogy milyen zenét játszik az ember, én ez esetben a Cort AD-810-et mondanám.
2020. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!