Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most tanulok gitározni....

Most tanulok gitározni. Vettem egy Stratocastert (Fender Player Series Stratocaster Polar White), milyen erősítőt kellene vennem hozzá, hogy Ritchie Blackmore hangzását, vagy valami ahhoz közel állót elérjek vele?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2020. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100-150ezer forintot maximum
2020. jún. 24. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Fender Champion 100. A jávor fogólapost vetted?
2020. szept. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te, haver! :D

Nagyon jó ízlésed van hallod-e ?!

Én egy Les Pault vettem magamnak pár éve, így viszont "nehezebb" Jimi Hendrixet és Ritchie Blackmore-t jászani, már a tremoló miatt is :D


De én olyan erőlködőt vettem, amire ki lehet keverni a hangzást, vagy épp meglévőt bele táplálni gépről.

Lehet egészen jókat (hangzást) csinálni/találni, és olcsóbb is volt, mint venni egy Marshall erősítőt + plusz pedálokat.


Majd ha leszek olyan ügyes mint pl Slash, akkor megveszem azokat a cuccokat ami neki is van :D

De addig megteszi, ha csak "Slash-es" a hangzás :D


De mindenképpen írjál vissza, hogy milyen cuccot vettél, illetve hogy játszol rajta ? ;) :D

Engem tényleg érdekel, manapság alig tudják az emberek, hogy mi az a Deep Purple...sajnos :/


Rendes válaszként ennyit:

Én általában a használt cuccokra esküszöm.

R0hadt jó dolgokat lehet taláni a neten, plusz sokkal olcsóbban, mint az új de bénákat.

Van pl az a Boss Katana meg a Blackstar ami olyan, amit mondtam, hogy rá lehet rakni a gépre és lehet Tone Studiózni.

Elég sokáig jók lehetnek ezek.

Főleg kezdőknek, számukra tökéletes!

2021. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mizu azóta ?
2021. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Biztos rájött hogy nem neki találták ki és letette a fendert. Ezért nem jó elsőre az ilyen drága gitár. Felesleges.
2022. aug. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni...

Lehet, hogy simán csak bunkó, azért nem válaszol xD (na jó, csak vicceltem :D)

Én nem mondanék olyasmit azért ennyire konkrétan, hogy "nem neki való".

Egy bizonyos szintig azért szinte mindenki meg tud tanulni valami hangszeren játszani, de hogy pl gitáron valaki úgy játsszon mint Ritchie Blackmore, na az azért már teljesen más szint.


Mindenki Kurt Cobainként kezdi :)

Aztán egyre jobb és jobb lehet benne az ember.

Főleg ha akarja :D

De a Cobain vagy a Billie Joe Armstrong szint sem rossz!

Erre meg szinte akárki képes :D

2022. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!