Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen stratocastert ajánlanát...

Milyen stratocastert ajánlanátok olyannak, aki azelőtt nem játszott semmilyen gangszeren, de nagyon szeretne megtanulni játszani elektromos gitáron?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a stratocasterek. Soha nem tanultam zenét, viszont szeretnék megtanulni gitározni. Igazán csak az elektromos gitárok érdekelnek, meg a basszus. Sokszor hallottam már, hogy akusztikuson könnyebb, azon kezdjem. Viszont nem állok olyan jól anyagilag, hogy vegyek kettőt is. Megérné használtan venni egy jobb típusút, vagy egy rosszabb fajtát újonnan, de olcsón?

2019. máj. 7. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább használtan jobbat. Mert ugye a gitárt be is kell állítani.
2019. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell akusztikuson kezdeni, és hogy könnyebb....hát ez sem feltétlen igaz, bár ez sok mindennek a függvénye.


Mennyi a kereted a gitárra?

2019. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
160.000 ennél többet nem egyenlőre
2019. máj. 7. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a pénzért már egész jókat lehet venni használtan. Újonnan csak squiert, de azok is jók. Nekem is squierem van. Azóta mondjuk hangszedőket cseréltem rajta, meg változtattam a külsején elég sokat.


[link]


Én ilyet vennék a helyedben. Meg 11-es húrokat rá.

2019. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De az elején eléggé szpás lesz. Emlékszem arra, amikor gitározni kezdtem, hogy mennyire reménytelennek tűnt a dolog, évek mentek el a szrakodással. szóval a lényeg annyi, hogy ne hagyd abba akármennyire reménytelennek tűnik a dolog, hanem rendszeresen gyakorolj. Nekem évekig tartott, mire el jutottam oda, hogy jó érzés zenélni. Addig csak szenvedtem.
2019. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, egyébként azt nem mondtam eddig, igazán a punk és metál zenéket szeretem. Ilyeneket játszanék rajta. Sok különbség van hangzásban különböző stratocasterek közt?
2019. máj. 8. 19:36
 7/7 Waff ***** válasza:

Arra azért figyelj hogy majd a stratocasteredbe legyen legalább egy humbucker hangszedő, ha már a punk és metál a cél. És tényleg sok kitartást kívánok én is.

Nézz szét a Squier kinálatában, vagy MIM (made in mexico) Fender Strato használtan...a keretedbe belefér.

2019. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!