Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Apple Music vagy Spotify?

Apple Music vagy Spotify?

Figyelt kérdés

Meg szeretném venni valamelyiket, de fogalmam sincs melyik éri meg jobban.

Ha írsz, fejtsd ki a véleményed.



2020. jún. 22. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Apple Music-ról nincs véleményem, azt sose használtam.


A Spotify viszont egy elég korrekt zenestreaming szolgáltatás. Készít testreszabott lejátszási listát, amelyet kedvedre hallgathatsz bármikor. Zenékből sincs általában hiány, habár én már találtam zenét, ami nincs fent rajta, de én ezt betudom annak, hogy én azért kicsit eldugottabb zenéket is hallgatok.

Meg a szokásos jó dolgok benne: offline zene, podcastek is vannak fent, nem eszik sok netet, stb.

2020. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Spotify még soha nem okozott csalódást
2020. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a spotify éri meg jobban, saját lejátszási listát hoz létre az alapján, hogy miket hallgatsz. kevés netet fogyaszt.a lejátszási listáidnak külön ugymond profil képet tehetsz es rengeteg podcast van fent. és az a lehetőség is van hogy össze kötöd shazam nevű alkalmazáshoz és akkro egy külön lejátszási listába teszi őket. (a shazam egy olyan alkalmazás amely fel ismeri a zenéket pl. ha a rádióban meg tetszik valami és nem tudod a címét akkor csak meg nyitod az alkalmazást és fel ismeri)
2020. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Spotify lesz. ;)
2020. jún. 22. 21:45
 5/7 anonim válasza:
Ez jelenleg engem is érdekelne, hogy melyik ajánlatos. iPhone-on, iPad-en és egy Win10-es laptopon lenne főként használva. Ilyenkor melyik a jobb?
2020. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a rendszer miatt az Apple Music-ot használom. Nincsenek különösebb kívánságaim/elvárásaim, csak zenehallgatás. Írták feljebb, hogy kisebb a generált adatforgalma a konkurens cég app-jának. Ez ma már nem releváns, mert az összes szolgáltatónál a nagyobb zeneszolgáltatók NEM generálnak forgalmat. (persze alap mobilnetelőfizetés is kell hozzá)

Win 10-en az iTunes-on keresztül tudod majd használni az előfizetésed.

2020. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a Spotify
2020. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!