Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szereti egy csomó ember...

Miért szereti egy csomó ember a semmitmondó tingli-tangli popzenét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan azért, mert érzelmeket vált ki, mint minden zene. Mindenkinek más-más jön be, ahogy például az illatoknál is.

Nekem a hátam borsózik a hardrocktól, de Wagnertől is...

:D

2010. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp az a gond, hogy ezek a "slágerek" amiket megrendelésre gyártanak, nem váltanak ki semmit egy normális emberből. Nincs belefektetett munka, legyártanak egy alap dallamot, idióta rímekkel, "feel the sunshine"-szerű "mondanivalóval". 2 hónapig orrba-szájba sugározza a trendi média, azután meg megy a süllyesztőbe. Kérdem én, miért van erre szükség?
2010. aug. 1. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
mert ez kell a tinilányoknak. igazából az emberek 60-70%-a utálja ezeket a felkapott xarságokat, csak a média nyomatja ezerrel ezeket a "slágereket". nem csak a pop, a többi műfaj színvonala rohamosan csökken. a rock odáig süllyedt, hogy már a jonas brothers is rockbandának minősül, a rap és a hip-hop pedig egyre inkább kezd a pophoz hasonlítani. a jó öreg minőségi előadők pedig egyre inkább kezdenek kiöregedni, vagy halnak meg (pl michael jackson).
2010. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

a pop zene nem semmit mondó!

sokkal jobb, mint a rock, van hangja, és énekelnek benne a számok. és nem csak tinilányok hallgatják. én is, családom, barátaim is!

és biztos sokkal jobb, mint az a qrva rock

2013. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Énekelnek benne a számok" :D

Gratulàlok, hallgasd még sokat!

2013. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!