Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan ember aki nem...

Van olyan ember aki nem hallgat zenét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán hallgatok zenét.

Nem is igazán ismerem a mai előadókat..Néha ha hallok valamit és tetszik mindig az hiszem hogy mai új sláger,de kiderül hogy 10 éve megy már..

2011. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak régebbi kedvenc zenéimet szoktam meghallgatni.

Újakat annyira nem is ismerek, mert tv-t sem szoktam már nézni..Így annyira nem is érdekelnek már az új zenék, annyira nem is tetszenek meg, majdnem mindegyik egyforma. Néha a rádió be van kapcsolva, de azokon is általában régebbi slágerek, zenék mennek.

2011. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zene az eletem:) Gitarozok, nemtom mit csinalnak, ha levagnak a karomat...:D

De az elozoekkel egyet ertek...a regebbi zenek sokkal jobbak!

De most is vannak jo zenek csak nincsenek felkapva

2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mbalage ***** válasza:
82%

Mindenképpen vannak olyan emberek is, akik tudatosan elkerülik a zenehallgatást. De ehhez nagyon el kell vonulni a világtól, mivel ma már mindenhonnan ömlik a zene.


Jóval többen vannak, akik maguktól nem hallgatnak zenét, de indirekt módon igen, pl. tévéből, tescoban, fodrásznál, stb. Szerintem az emberek elég jelentős része ilyen beállítottságú.

2011. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Én alig hallgatok zenét,szinte soha.

A tévében sosem kapcsolok zeneoldalra.

Az utcán ami zene a kocsikból szól az is csak pár pillanatig hallatszik(amíg el nem megy az autó)..Olyan üzletben nem sokáig vagyok ahol bömböl a zene,akkor inkább be sem megyek.(ha halkan szól az nem zavar)

A munkahelyemen nem szólhat sem a rádió,és nem lehet mp3-at használni(se telefont) így nincs lehetőség a zenehallgatásra..Nekem ez megfelel..Nem hiányzik a zene,és ha őszinte akarok lenni,fogalmam sincs hogy ma kik a sztárok,milyen együttesek vannak,és mi a sláger..

Sose hallottam a mai hírességeket..A nevüket igen,de a zenéjüket nem..Nekem nem mond semmit Lady gaga,Rihanna zenei munkája..és életemben nem hallottam a high school musical,vagy a macskákat..

Egyedül egy valami marad meg kedvencnek amit még fiatalként imádtam.Ez a HAIR volt..

37/N

2011. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!