Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki számít BTS Army-nak?

Ki számít BTS Army-nak?

Figyelt kérdés
Minden rajongó annak számít,aki szereti a zenéiket,vagy több kell hozzá?:D

2020. jún. 27. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha az összes tagot szereted (nem csak divatból, hanem úgy tényleg szereted őket) hallgatod őket rendszeresen és támogatod a munkásságukat,nem kutakodsz a privát dolgaikba akkor igen, akkor normális armynak mondható vagy.

Azt még leszerettem volna irni, mert mindenhova leszoktam hogy ne keseredj el ha nincsenek bts-es cuccaid,nem a kiegészítőktől/albumoktól lesz valaki valódi rajongó, hanem attól mennyire szereti az adott bandát.

2020. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezed a dalaikat, az elég az én tekintetemben, hogy valaki rajongó legyen. Nem kell betegesen memorizálni a tagok kedvenc színét, vértípusát, meg ilyenek. Azok balgaságok. Ha akarod csináld, de ne érezd magadat kötelezve rá.
2020. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Sőt, nem is kötelező mindent szeretni amit készítenek. Akkor is rajongó maradhatsz.
2020. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én sajnos úgy vettem észre,hogy azokat tartják armynak,akik mindent tudnak róluk és naponta nézegetik őket (akár youtube-on vagy instán bárhol).

De ha nem csak ők számítanak annak,akkor jó:D

2020. jún. 27. 16:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Van akit csak a zene érdekel, vagy nincs rá kedve vagy ideje, hogy bámulgassa a közösségi dolgaikat meg a műsorokat ahol felbukkannak. Ez nem vesz el senki értékéből sem. Nem lesz kevésbé rajongó. Egyszerűen valakinek mások a prioritások ezen belül is. És ezzel sincs semmi gond.


Én speciel hatalmas IU és Sunmi fan vagyok, de a magánéletük nem érdekel engem. De úgy semennyire. Jobban előtérben van a munkásságuk. Persze, ha azon keresztül belelátok a mentalitásukba, vagy az életükbe kicsit sem zavar, de én külön nem megyek el odáig, hogy turkáljak a személyes preferenciáikba, vagy hogy kivel randiznak, milyen rántott marhanyelet ettek tegnap - ami nem köthető a zenéjükhöz valamilyen módon. És ezzel sincs baj. Van aki meg dátumra pontosan tudja melyiküknek milyen színű volt a haja. És ez is teljesen okés. (Persze ésszerű határok keretein belül.)

2020. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
bocsi első nos van különbség aközött hogy valaki szereti őket mint ember meg a zenéjüket meg aközött hogy fan azaz army... az utóbbi az bizony a pénzért költi az új albumokra meg kiegészítőkre! ez egy lényeges különbség pont ezért is van nekik nevük hogy ők nem csak azok akik szeretik a zenéjüket hanem pénzt is költenek
2020. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mindenki teheti meg,hogy megvegye azt a sok drága cuccot.
2020. jún. 29. 18:08
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Igen de ezt jelenti armynak lenni aki megveszi az albumokat meg a kiegészítőket meg fizet weversen meg vapp-on army+t meg még a saját fan oldalukon is...


Persze ennek is vannak szintjei...

Alap army aki csak az mv zenékért fizet ezt szerintem mindenki megteheti mert 300ft...


közepes army aki már albumokért fizet ez kicsit drágább olyan 1500-5000 Ft között vannak meg van belőle több fajta standard deluxe meg super fan is (super fan-t én neveztem el mert mindig más neve van 😅) ez tartalmaz képeket... sokat... Habár tegyünk hozzá nem hetente adnak ki albumokat hanem olyan fél évente... vagy évente esetleg 3-4 havonta kis albumokat de azok olcsóbbak is...


Ott vannak a felső armyk akik minden kakit megvesznek és mindenhova be vannak fizetve....


Meg ott van a top kategóriás armyk akik minden $Z@RT fizetnek Meg + koreaiak... szoval ide nem tudsz bekerülni... ezek azok a rajongok akik úgymond kezdetek óta ott vannak vagy a debut után 1-2 éve és mindenért fizetnek... ez nem egy két ember hanem elég szép szám... és ugye ebből van nekik a fő bevételük! Hiába az a sok külföldi fan akik évente egyszer elmennek a koncertjükre meg megvesznek pár albumot... amikor a top armyk minden egyes koncertre elmennek Ami Koreában van valamint mindent megvesznek ami bts! Ők számítanak igazán! 😂😅


A kpop egy kőkemény üzlet sokszor hazug szemtelen És pofátlan! Nagyon undorító!

2020. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Egy jo példa! Instan 26,5 millió követjük van ebből mindenki azért szereti őket és sokan halálosan!

Na most az utolso nagy turnéjuk ami kiterjedt Európára Amerikára meg Ázsiára! Ez 42 koncert volt és több mint egy évig tartott!!! Na most ebből 2 millió jegy kelt csak el!!!!! És nem is azért mert megfizethetetlen volt!!! Gondolom te is ossze lapáttal volna ha lenne itt koncertjük meg azert durván 3-4 órás koncertért meg éri az ilyen 20-60 ezer... Helytől függően mert ugye nem mindegy hogy első premium sor vagy utolso sor... (Jo persze 18-ban elvileg volt hogy bizonyos jegyek 800-900$ volt... de mert csak az ottani örültek megőrültek... azt ugye bár biztos nem egy penz éhes csőcselék nem fogja ki használni a helyzetet... nem tom én mint zenész én nem engedném hogy ha már csak 3-4 jegyeM van már csak akkor fel rakják az árát a többszörösére! Az oke hogy megemelik egy kicsit max 50-70%-kal de hogy konkrétan 5-6x-os áron adják... ez mindenrol szól csak nem A zenéről!)


Na most a lényeg abból a 26,5 millió szuper fanból csak 2 millió volt jelen a koncerten... pedig aztán nem 1-2 helyen voltak hanem 42 országban avagy államban! A legközelebbi Berlinben volt... most aki el akart menni rá az megtehette hogy el megy rá...


Ez is bizonyítja mekkora a különbség a rajongok és az armyk között... no meg a top armyk között

2020. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a magyar átlagfizetésből nem mindig tud kispórolódni az a "csak" 20-60 ezer. Sőt. Szinte soha. Főleg ha olyan army vagy akinek gyereke is van. :)
2020. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!