Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyarországi koncerteken...

A magyarországi koncerteken nincs távolságtartási szabály érvényben?

Figyelt kérdés
Ugyebár a limit 500 fő. De mi a helyzet a távolságtartással? Láttam képeket és videókat a múlt szombati Lord-koncertről a Barba Negrában, nem úgy láttam, hogy bármiféle távolságot tartanának. És úgy általában milyen óvintézkedések vannak?

2020. júl. 3. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok értelme nem lenne, meg mégis hogy tartatnák be? :D Meccseken sincs semmi ilyesmi.
2020. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Zagyva az egész dolog , műbalhé amin sokan keresnek 100 milliók meg vesztenek ....
2020. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekelne, hogy arról van szó, hogy nincs ilyen szabály, vagy pedig arról, hogy van, csak az emberek tesznek rá. Mert nagyon nem mindegy. :)
2020. júl. 3. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de ha van kedved olvasd el a Magyar Közlönyben, mit mond a kormányrendelet :D
2020. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól láttad a képen.Kétszer voltam a Barba Negra Trackben az újranyitás óta.Nincsen ilyen szabályozás.Egyedül az 500 fő max limitszám.
2020. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: De valamilyen intézkedések gondolom, vannak. Fertőtlenítő kihelyezve meg hasonlók?
2020. júl. 4. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszoló vagyok: A WC-k melletti mosdók nekem kulturáltabbnak tűnnek,mint azelőtt.Normális szappan folyik belőle,és a mosdó is tisztának tűnik. Az,hogy ez fertőtlenítő vagy sima szappan,számomra nem derült ki.A körülmények viszont nagyon korrektek.

A kérdésed Konkrétan a vírussal kapcsolatos intézkedésekre is vonatkozott: én a Barbában ilyesmit nem tapasztaltam.Ez csak abban látszik,hogy az egyelőre kisebb létszám miatt most a kisszínpad üzemel.

2020. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!