Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van "népszerűtlen" véleményete...

Van "népszerűtlen" véleményetek (angolul unpopular opinions, ez a formátum eléggé népszerű yt-n) a koreai zenével, vagy bizonyos előadókkal kapcsolatosan kizárólag zenei szempontból megközelítve?

Figyelt kérdés

Kezdem én. Nem tudom, hogy ezt a gondolatot mennyire ossza más is, de eddig nem sok embert láttam aki így vélekedik: Twice Dahyun rappelését nem kéne erőltetniük, nagyon gyengének gondolom. Az éneklése viszont nagyon szép.


Kérném a műfaj és a kultúra utálóit, hogy ezt a topikot most hagyják ki, ezt azok felé szánom inkább akik azért foglalkoznak ezekkel mert érdeklik és szeretik őket.


Jöhet minden amiről azt gondoljátok, hogy a többség nem így vallja.



2020. júl. 14. 07:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Meg hallgattam őszintén nem rossz de attól még nagyon átlagos! Egy nohoz képest nagyon átlagos hangokat adott ki de mivel kpop idol ezért mondhatni kiemelkedő a környezetében...

És ha már kanál ... csak szólok amikor fel vitte akkor másfél hanggal feljebb volt és át ment egy pillanatra hamisba... aki ért hozza annak nagyon zavarja ez a fület nyilván aki nem ért hozza azt mondja hu de jó... ettől eltekintve nem volt rossz... de még mindig nem átlag feletti...

2020. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Pont ezért irtam h énekranárok voltak róla nagyon jó véleménnyel. Ilyenkor nem ertem milyen hozzá nem ertésről beszélsz.

És ő sztem minden csak nem átlagos. És örülök h szted is kiemelkedő a kpopban. Nem is állítottam h a vilsg legjobb hangja, de az általad korábban említett nagyon gyengéktől távol áll.

2020. okt. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sok enek tanár van aki proli...! Ugyanis ahogy már mondtam ehhez születni kell és nem lehet megtanulni... csak nézzünk meg hogy hány koreai idol végzi el a zenei sulit és a legtöbbjük full hamisan énekel! Persze egyrészt ezt a tanárok hozzáértése is bele ront mert ott tanítják őket évekig és egy csomó rossz berogzodesuk lesz... és őszintén teljesen objektivan nézve minden csak nem átlag feletti pl ailee azert valamivel jobb ilyen téren de pl ott van még gfriend yuju is aki nem rossz meg eunha is yuju elvileg jobb de én eunhaban sokkal több tehetséget látok mert ami nem megy neki azt nem erőlteti yuju pedig igen de ugyan akkor ott van iu és eunji apinkbol hozzáteszem az összes ugyan azon a szinten van ezért is nevezem átlagosnak őket de ilyen teren talán gfriendbol eunha aki jobb de mert csak nem erőlteti mert jo par idol le is járatja magat pl hwasa mikor freedie mercury egyik legnehezebb számat akarta énekelni... a sok hulye fan meg még dicsérte is.... Ilyen teren a gfriend nagyon visszafogott mondhatni nincsenek elszalva maguktól... de ettől meg nem lesznek jobb énekesek csak átlagosak... ahogy az idolok 99%-a...
2020. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyébként most viccen kívül, nem bántásból, de visszaolvastad, hogy mit Írtál, mert ha nem akkor érdemes és talán te is látod, hogy rohadtul az jön le belőle, hogy rajtad kívül mindenki hülye és nem ért hozzá. Nem tudom, hogy te ki vagy, milyen zeneakadémiát végeztél, vagy, hogy te vagy a világ legjobb énekese, de hogy nagyon el vagy szállva magadtól az biztos.
2020. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!