Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is szeretné, hogy Poppy...

Más is szeretné, hogy Poppy legyen Billie Eilish helyett?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 06:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hol? Fesztivalon? Az eletben? Vagy megis hol legyen helyette? Amugy en is jobban szeretem Poppy zeneit, de tudom oket hallgatni, attol fuggetlenul, hogy Billie Eilish is ott van, valahol :D
2020. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen! :D A csaj régebb óta csinálja, rengetege melót beleölt és még a zenéi is jobbak.

Amúgy nekem a mostani stílusa előtt jobban bejött, amikor még csak pár covert rakott fel youtube-ra. Nem volt ennyire megcsinált az imázs, de a hangja jobban ki volt használva.

2020. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

szegény csaj végre megszabadult abból a szerződésből és most olyan zenéket csinál amilyeneket ő akar. valószínűleg a stíluscserének is ez az oka.

jobban tetszenek a zenéi,a hangja,a stílusa és magában a csaj is.

2020. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemre szavaztam, és nem azért mert nem tartom jobbnak.

Szimplán azért mert ha valaki bekerül a mainstream ezen szintjére nem adhatja ki a saját elképzeléseit hanem a tömegelvárásoknak kell megfelelnie.

Ez a zene minőségének nem tesz abszolút jót, nem mellesleg rengeteg rock/metal zenész is bekerült ebbe a helyzetbe és utána képtelenek voltak már normális munkát kiadni a kezükből.(tudom a szokásos stílusváltozással meg szokták oldani, de szerintem azt nehéz kimagyarázni ha valami jelentősen rádióbarátabb...)

2020. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Ki az a poppy?
2020. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy női énekes.
2020. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Jah🤡
2020. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Eddig én se tudtam, hogy ki... 😕
2020. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Mégis mi a franc köze van a két zenei stílusnak egymáshoz? Ennek a kérdésnek úgy lenne egy minimális értelme, ha azonos stílust képviselnének, de még is is borzasztó szubjektív a dolog.

Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy más is szeretné-e ha Ramstein leváltaná Rihannát...

2020. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!