Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják Billie Eilish-t?

Miért utálják Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés
Értelmes indokokat szeretnék, az hogy pl "szar a hangja", az nem indok. Pls

2020. máj. 16. 11:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Leginkább a túltolt stílusa miatt. Már feltűnően nem azért ilyen, mert ő ilyen, hanem mert ez az imidzse, és ehez kell tartania magát. Amúgy mint ember, nekem határozottan szimpatikus néhány megnyilvánulása alapján. A zenéi stílusát sem szereti mindeki, és van aki ezért húzza le. Meg az elvakult rajongói is elég zavaróak tudnak lenni (bár minden nagyobb előadónak vannak). De leginkább a túlzottan erőltetett marketing szerintem
2020. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
83%

Nem utálom tulajdonképpen, de nekem nem szimpatikus egyáltalán. Szerintem nem egy jó példakép a fiataloknak se. Ez a túlzott test takargatás, csak azt mutatja a rajongóinak, hogy szégyelljék a testüket, nem mondom, hogy vetkőzzön, de ezt lehet normálisan is csinálni, mármint az öltözködést. Akkor a másik, hogy konkrétan kimondta, hogy a mosolygás gyengévé tesz. Szerinted? Túlzásba viszi ezt a "depressed girl" dolgot.


A zenéi sem, sem a hangja nem nagy szám és így lett híres, ez is zavarhatja egyeseket és emiatt is utálhatják, mint ahogy kb. mindenki mást is az énekes/rapper szakmában.

2020. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
56%
Mert erősen túlértékelt a dünnyögése.
2020. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Egymillió ilyen kérdés volt már itt róla, nem hiszem hogy akármi újat ki fogunk itt találni. Minden felkapott előadót utálnak, és minél népszerűbb valaki, nyilván annál jobban fogja tolni a média, ami sokaknak unszimpatikus. Sokan meg egyszerűen azt gondolják, hogy a zenéi tucatok, nem különlegesek és inkább csak a depis imidzse miatt ennyire népszerű. De szintén elmondható az összes ilyen népszerű zenészre, hogy alkalmazkodniuk kell a rajongói elvárásokhoz, ezért nem tudják teljesen magukat adni.


Amúgy nekem bejön a zenéje, nem hallgatok sok popot de a legutóbbi albuma szerintem kifejezetten érdekes volt.

2020. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Azért kerdeztem meg ezredszer is, mert nem akarok a kommentszekciobol szitkozodast, és inkabb a komoyl érvekre vagyok kivancsi. Az eddigi valaszok ertekelhetoek, de masoknal felidegesitem magam. Ezert is kerdeztem
2020. máj. 16. 19:39
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Véleményem szerint van tehetsége, de közel sem annyira jó, mint amennyire fel lett kapva mostanság. Sokan úgy adják elő, mintha ő lenne az egyetlen, aki ennyi idősen tud énekelni (bár amit ő csinál sokszor, az inkább már suttogás kategória), pedig rengeteg nála tehetségesebb fiatal van a világon, akik valószínűleg csak azért nem futottak be, mert nincs mögöttük egy olyan depresszív imidzs, mint Billie mögött. Nem is gondolná az ember, hogy mennyit számít egy adott sztár arculata, pedig konkrétan arról szól minden. Ki merem jelenteni, hogy senki nem ismerné a csaj nevét, ha a mai fiatalok nagy része nem lenne búvalcseszett, mert főként miattuk van most ott, ahol.
2020. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
58%

6


Össze sem hasonlítható pl. Birdyvel. Neki már 15 évesen volt lemeze. Ja és ő nem dünnyögött meg suttogott.

2020. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
37%

Mert egy tehetségtelen kis felkapott tinisztár.

Egyrészt merem kijelenteni, hogy még egy 10 éves kislány is jobban énekel nála, már ha azt lehet-e éneklésnek nevezni, amit Billie csinál. Másrészt előadónak pocsék, az összes számát ugyanúgy énekli szinte, érzelem mentes a csaj. Legalább is nekem biztosan nem jön át az "éneklés", de a sok divatdepis majomnak biztos. Harmadrészt a zenéit a bátyja rakja össze, dalt szerezni is csak vele tud. A bátyja nélkül kb. egy senki, mégis Billie kap minden elismerést.

2020. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy miért kéred ki mások véleményét, ha utána csak lepontozni tudod őket? :/
2020. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Ha te a #8as vagy, akkor azért, mert kiemeltem hogy az hogy rosszul énekel az nem válasz. Szerintem az nem hasznos válasz, hogy szerinted tehetségtelen, mivel hogy nincs igazad.xd


Másrészt az hogy a bátyjával írja a dalait, még nem zárja ki, hogy egyedül nem tudná csinálni 🤷


Jo persze elfogadom ha nem tetszik amit csinal, de azert hülyeségeket ne írjunk

Puszi

2020. máj. 19. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!