Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr Missh-re miért akadnak ki...

Mr Missh-re miért akadnak ki sokan manapság?

Figyelt kérdés

Mostanában az interneten és személyes körömben is megfigyeltem, hogy sokan szidják őt mondván, hogy "szétdrogozza az agyát" meg "botrányos fellépései vannak" "beképzelt, fent hordja az orrát" stb.

Vannak olyan karót nyelt sznobok akik eleve utálják őt, de olyan is van aki régen szerette de most már nem hallgatja, mert már "nem a régi" Én már 5 éve hallgatom és ismerem a munkásságát és tudom, hogy nehéz élete volt, sok mindenen ment keresztül, betegségben szenvedett, szerelmi csalódásokat élt még és még lehetne sorolni. Annak a műfajnak amit ő képvisel, része az agresszió, az erőszak, a menőzés meg az arcoskodás meg a botrányok, ez a sztárság velejárója. A többi magyar és amerikai rappernek, sztárnak is voltak botrányai, zűrös ügyei, balhéi, ezzel nincs semmi gond szerintem, mert ez mutatja, hogy hitelesek. Lil G-vel ellentétben ő tényleg hiteles és mondanivalója van. Missh zenéit én nagyon szeretem, mert erőt adnak nekem egy nehéz nap után, nyugtatóak a zenéi és bulizni is jó rájuk. Imádom őt, mert értelmes gondolatokat képes megfogalmazni és intelligens. Többször voltam már koncertjén is.


https://www.youtube.com/watch?v=Nii46hX4oT8



2020. júl. 16. 21:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy 19 éves lány vagyok.
2020. júl. 16. 21:28
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

"nehéz élete volt, sok mindenen ment keresztül, betegségben szenvedett, szerelmi csalódásokat élt"


Nem jogosít senkit fel arra hogy faszparaszt legyen.


Amúgy nem nagyon ismerem csak annyit hallottam róla hogy részegen arcoskodott valami vendéglátói egységbe, aztán telibe verték a fejét, aztán nyomta a neten a hisztit.


Elég szánalomra méltó.

2020. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 2015-ben ismertem meg mikor kijött a GWM-el közös "Van nálunk minden" c zenéje aztán onnantól elindultam bennem valami mivel igazából általa figyeltem fel a rap,hip-hop,trap zenékre minden haza mind külföldi előadókra nagyon bírom a régi zenéit is és az újakat is nem igazán tudok olyat amire azt mondanám, hogy ez csak direkt erőltetve adta ki mint jó pár előadó beleadja magát a zenébe valamilyen szinten mintha már ismernéd is de valójában nem. Zeneileg amit képvisel hazai szinten az elég jó.

Sokan elítélik mert vannak zűrjei meg alapból a ő is elég zűrös személyiség.

De függetlenül szerintem mint ember nem változott meg persze mivel több pénze van ezért a lehetőségeiből is több van... ő ugyan az a "kölyök" mint előtte volt. A média pedig egy igazi szennygödör mindenkit aki csak hibázik valamit azt teljesen gonoszként rossz emberként kell beállítani jóval az adott esemény után és pláne a sztorinak az ismeretének hiányában.

Meg rengetegen csak azért támadják mivel semmit sem érnek el önmaguktól ezért másokat ismertebb embereket akikről semmit se tudnak köpködnek rájuk és hamis híreket terjesztenek csak azért, hogy az adott nyamvadt illetőnek bármilyen haszna legyen belőle.

2020. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"De függetlenül szerintem mint ember nem változott meg persze mivel több pénze van ezért a lehetőségeiből is több van... ő ugyan az a "kölyök" mint előtte volt."


[link]


"A média pedig egy igazi szennygödör mindenkit aki csak hibázik valamit azt teljesen gonoszként rossz emberként kell beállítani jóval az adott esemény után és pláne a sztorinak az ismeretének hiányában."


[link]


"Meg rengetegen csak azért támadják mivel semmit sem érnek el önmaguktól ezért másokat ismertebb embereket akikről semmit se tudnak köpködnek rájuk és hamis híreket terjesztenek csak azért, hogy az adott nyamvadt illetőnek bármilyen haszna legyen belőle."


[link]

2020. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért neked van baj a fejedbe elég rendesen.
2020. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Amikor az az "emberi hulladékfaj" aki a helyesírási hibákba beleköt mert másba nem tud belekötni mert nincs hozzá elég intelligenciája sem agyi kapacitása visszafejlődik az egysejtű előtti szintre.
2020. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azért neked van baj a fejedbe elég rendesen."


[link]


"Amikor az az "emberi hulladékfaj" aki a helyesírási hibákba beleköt mert másba nem tud belekötni mert nincs hozzá elég intelligenciája sem agyi kapacitása visszafejlődik az egysejtű előtti szintre."


[link]

2020. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom még szorgalmi feladatként utána nézni mi a különbség az érvelési hiba és a helyesírási hiba között. Mert ahogy látom az sem világos.
2020. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt a leborult mindenit xDDDDDDDDDD

Neked miféle betegséged van ? Komolyan kérdem.

2020. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Krónikus mások ordas érvelési hibáira rámutitisz.

Ki akartam már vele vizsgáltatni magam, de mikor elő álltam ezzel az orvosnál kiröhögött. Most mond meg...

2020. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!