Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyan fiúk, akik...

Vannak itt olyan fiúk, akik szeretik a visual Kei stílust?

Figyelt kérdés
És ha igen, mióta? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2020. aug. 6. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesnek találom, kifejezetten nem rajongok érte.

Kb azóta szoktam nézegetni, amióta Jrockot is hallgatok, tehát kb 1-2 éve.

2020. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen szerettem és hallgattam is, de ma már inkább jpop, kpop az ami érdekel. Ez nagyjából azért van mert alapból a rock-osabb stílusokról áttértem a popra. Attól még a visual kei együttesek nem csökkentek a szememben csak a zenei igényem változott. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy igényesebb bármelyik bármelyiknél csak más.
2020. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah azt nem írtam, hogy olyan 2002 körül kezdhettem el hallgatni a visual kei-t és a jrockot, aztán 2006 jpop, 2008 körül meg kpop.
2020. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!:D

Hmm, exem miatt ismertem meg a stílust 2012 tájékán, de akkor még nem igazán hallgattam magamtól. Aztán egy nagyon jó barátnőm által meg is szerettem pár éve. Akkor sok zenével és bandával lettem gazdagabb. Mai napig imádom a stílust. Más srácot nem is ismerek a környezetemből, akik hasonlóképp lennének.

2020. aug. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. köszönöm az eddigi válaszokat. Arra is kíváncsi lennék, hogy van-e valaki, aki ezt a stílust képviseli. Nem zenei téren gondoltam, hanem csak így ruházat terén. Negyedik válaszoló neked melyik bandák jönnek be? :)
2020. aug. 20. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2009-2014 között öltözködtem j-rockeresen.

Nagyon bejött a stílus, le is fogytam direkt, rengeteg piercingem volt.

Olyasmi külső volt a célom mint a Royz-ból Kuinának.

2020. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok.

the gazettE, D'espairsRay, Lynch., Sadie a kedvencek.


De számtalan j-rock számot, bandát hallgatok még amik nem feltétlenül felelnek meg a visual kei kritériumnak:D

Dazzle Vision, Maximum the hormone, Ling tosite sigure stb.


Öltözködés terén nem ezt hozom, hanem goth ninja, japán streetwear, all black dolgokból inspirálódok.

2020. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!