Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a japán zene? A...

Mi lehet ez a japán zene? A H&m ben szólt ma.

Figyelt kérdés

Ilyen chillpop stílusú volt, és egy lány énekelte.

Annyi maradt meg belőle, hogy urige sumdaya, legalább is így ejtette ki. Stílusban hasonlít Minsu számaihoz.

Ha tudja valaki, esetleg hm-Ben dolgozó(árkád) nagyon jó lenne.



2020. aug. 8. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami másra nem emlékszel a szövegbôl? Mert a "urige sumdaya" valószinûleg "(uri?) ga surun'da yo", ami egy segédigés szerkezet, kb. annyit jelent, hogy "csinál". Rengeteg dalban elôfordul. Szóval mintha egy angol számot azzal keresnél, hogy szerepel benne a "I do".
2020. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, egyszerûbb lenne az ottani boltost megkérdezni, hátha van lejátszási listájuk :).
2020. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rádió szólt, és emlékszel arra, melyik adó volt, akkor némi szerencsével a rádió honlapján meg tudod nézni, abban az időszakban mely számok mentek.
2020. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában, ha beírod a netre valamelyik üzlet playlistjét, kidobja, s ha most minden igaz ide is azt linkeli: https://www.youtube.com/playlist?list=PLcirGkCPmbmEgDAsRiu9W..


Ezen kívül a spotifyon is vannak listák..

Én nézegettem, vagyis hallgattam őket, nem akadtam japán zenébe, de hátha neked szerencséd lesz :D

2020. aug. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!