Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki milyen zenét szokott...

Ki milyen zenét szokott hallgatni?Konkrér előadót is írhattok és egy zenecímet is. Köszi.

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Anabela - A cidade (até ser dia), 1993-as eurovízió.

Hallgasd meg kérdező, jó szám!

2020. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy ne rock vagy metál legyen,meg ne legyen túl régi sem.
2020. aug. 9. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Evridiki
2020. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Szerintem 1993 jó évszám, megfelel az elvárásodnak.

2020. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jimi97ful ***** válasza:

Csonnó Imre Végtelen Óceán


Lejla Szivem Hiányol


Stb.... Bulizós Pörgős Mai bulis Slágerek !! :)

2020. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Florence + The Machine, Lana Del Rey, Sia(Inkább a régebbi számai, de pár mainstreamebb zenéi is jók, mint pl. a She Wolf), Amy Winehouse, Adele, Rag'n'Bone Man, Twenty One Pilots, The Score, Imagine Dragons, Barns Courtney, Panic! At The Disco, Rex Orange County, Zaz, Lorde, Birdy, Aurora, Grace VanderWaal, régebbiek pl. Joni Mitchell, The Beatles, Sublime, Eurithmics, Michael Jackson...

A fent említett bandáknak meg előadóknak, mint pl. The Score, Imagine Dragons, P!ATD, Barns Courtney, stb. vannak nem rock számaik is, mondjuk azok pont nem a kedvenceim. De ha már itt tartunk, akkor Kaleo folk számai és Radiohead elektronikus számai is ide jöhetnek.

2020. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!