Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc metál zenekar...

Melyik a kedvenc metál zenekarotok?

Figyelt kérdés
Kedvenc számot is írhattok tőle/tőlük.

2020. aug. 15. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2020. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedvencem mivel rengeteget ismerek és a hangulatomhoz mérten hallgatom őket.

Pár példa:

Dream Theater, Pain of Salvation, Emperor, Darkthrone, Korn, Metallica, Napalm Death, Death, Rings of Saturn, Candlemass, Opeth, Katatonia, Iron Maiden a teljesség igénye nélkül.(még lehetne írni, de így is sok)

Kedvenc szám is pont ezért nincs, eleve albumokban gondolkozok és ott is nagyon szoros lenne.(amikor vannak olyan albumok mint a Master of Puppets, Reign in Blood, Operation:Mindcrime, Metropolis PT2, vagy éppen a Hybrid Theory, Cynic Focus albuma stb. jó hogy nem kell egy mellett dönteni)

2020. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Annyira nem vagyok benne a metalban, inkább a punk extrémeb fajtáit hallgatom. Metalzenei stílusok közül a folk, black és death metalt szeretem a legjobban.

Folkból nagy kedvencem a Finntroll - bár az új számukkal a nemsokára érkező albumról nagy csalódást okoztak.

Black metalból a Darkthrone-t szeretem.

Death metalból pedig legjobban a Cannibal Corpse-ot.

2020. aug. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Deep Purple (ha az metalnak számít), Iron Maiden, Metallica
2020. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4.Igen annak.

A Speed Metal is nekik köszönhető, illetve a NWOBHM alapjait is ők kezdték el.(a bluestalanítást)

2020. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tom Benko ***** válasza:
73%
Nem írom le ezredszer annak az ezer zenekarnak a nevét, amit hallgatok. Egy pár, érdekességképpen: Manowar, Summoning, BATHORY, Megadeth, Candlemass, Black Sabbath, Skepticism, Napalm Death, Nile, Vicious Rumors, Gamma Ray
2020. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

A top 5 Slipknot, Korpiklaani, In This Moment, Marilyn Manson, Dimmu Borgir

Őket ugyanannyira szeretem kb, nem sorrendben írtam

2020. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Több száz banda közül nehéz lenne egyet választani, szóval többet is írok.


Carpathian Forest, Tribulation, Sargeist, Malokarpatan, Ragnarok, 1349, Taake, Inquisition, Bethlehem, Dodheimsgard, Slaegt, Idle Hands, Moonspell

2020. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Equilibrium :) legjobb folk/viking metal vonalon az első 2 lemez.

Hypocrisy - melodeathben alap Tagtgren úr

2020. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!