Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megtudja mondani esetleg...

Megtudja mondani esetleg valaki milyen stílusú zene ez pontosan?

Figyelt kérdés

Találtam egy zenét a neten, de sehová sem tudom tenni magamban zeneileg. Rendben hogy a címe valami Jungle Box, ebből arra következtettem hogy valami Jungle zene, de utána néztem és még hasonlót sem találtam ehhez ebben a műfajban, mert teljes más, illetve talán részben kicsit hasonlít. Semmilyen előadó neve nem volt hozzáírva sem a kommenteknél, sem a leírásoknál, csak így egyszerűen, hogy Jungle Box és kész. Olyan House-os feelengje van de valahogy mégsem tudom behatárolni. Ezért szeretném kérném valami igazán jó zeneszakértő segítségét, hogy mi lehet ez a zenei stílus valójában. Az sem lenne rossz, ha valaki hasonló zenét tudna belinkelni, mert akkor talán ki lehetne bogozni, következtetni előadó szerint, hogy az a valaki, milyen stílusban készít zenéket és akkor legalább valami zenei irányzat felé be lehetne határolni. Előre is köszi:)


Itt letölthető és meghallgatható:

[link]



#zene, ismeretlen, music
2020. aug. 17. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok éppen nagy zeneszakértő de arra nem gondolsz hogy esetleg a kettő keveréke? House&Junglere gondoltam.De szerintem ez inkább Techno és Jungle valamiféle keveréke lehet.Behatárolni pontosan viszont nem tudom,de minden esetre elég érdekes,különleges és lehet talán egyáltalán nem mai muzsika.Talán a 2000-es években, vagy még annál is korábban készíthettek ilyeneket, bár a franc tudja. Valamiféle alternatív vonal lehet ez még akkor is ha House zene, de hogy pontosan mi azt nagyon nem vágom.
2020. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)) Ebből nem igazán lettem okosabb. Az az igazság, hogy pár történetnek már utánanéztem és a midomi sem dobja fel az előadót. Illetve egyszer a Shazam kiírta, hogy Dj.X de aztán utánanéztem és még hasonló zenéje sincs ezzel a címmel, talán az egész régiek, amiket a 90-es évek végefelé készített, pl gondolok itt a Dj.X - Modem 2000 című számára, de az sem hasonlít erre. Bejegyezve sincs ilyen zene a neve alatt. Attól még lehet hogy ő készítette X évvel ezelőtt feketén. De Jungle Box-ra is annyi minden cucc van,hogy kibogozhatatlan.
2020. aug. 17. 01:43
 3/11 anonim ***** válasza:

bazomeg ilyet meg életemben nem hallotam,

de nem rossz!!

egy biztos

hogy nem cigányzene és nem is magyar az fix!:D

2020. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:)))))) Cigányzene?? Halálos vagy !:D az biztos nem erre akár méget is vehetünk. Tehát ez biztos kizárva
2020. aug. 17. 01:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Most én is megnéztem a midomit,nekem ezt dobta fel rá,de meghallgattam a zenét mögötte és csak hasonlít rá,de nem az.Attól még lehet egy remix változata,de kötve hiszem.Egyet megfigyeltem hogy nem lehet szerintem olyan régi,mert nincs lemezjátszó pattogás a felvétel alatt.Tehát ez már CD felvétel lehet és nem bakelit.De az is lehet, hogy valaki megtisztitotta már a felvételt.Hol találtad ezt egyébként?
2020. aug. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2020. aug. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy utánanéztél. Nekem is vagy háromféle előadót feldobott a midomi de egyik sem az volt és mégcsak nem is hasonlított rá szerintem. Nem emlkészem rá hogy hol találtam,mert valamikor évekkel ezelőtt mentettem le a netről CD-re valamelyik warez mp3 oldalról, talán a mymp3, vagy beemp3-ról nem tudom pontosan. Nekem akkoriban nagyon megtetszett és ezért.Most elkezdtem nosztalgiázni az irható cd lemezeim között és megtaláltam egy 2005-ös lemezen.Találtam még rajta pár trash metál zenét is, mert azt is nagyon szeretem:)) de egy biztos hogy ez nem az:)))))
2020. aug. 17. 02:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja hát az biztos hogy nem:DD
2020. aug. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát tesó lövésem sincs én is nézegettem pár dalt de nem találtam semmi ehhez hasonlót vszont a szűzeknek jó lehet mert legalább mozog rá a popsi rendesen.a parom meg fennt van azt mondja neki bejön csak kár hogy nem énekelnek alatta :D
2020. aug. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Meredek egy zene! Nem igazi house zene és nem is techno.

Talán acid trance vagy valami

progressive jungle zene lehet.

Tuti nem mai zene egyik mai stilushoz sem hasonlít.

Szerintem ezt a korai 90-es években nyomatta valaki.

Kísértetíesen hasonlít olyan zenékre,amit az egykori guillotine bárban nyomattak Pesten, vidéken is hallottam a 90-es években ehhez hasonló zenéket. Mégis azt mondanám hogy talán ilyen és ehhez hasonló zenéket az egykori hully gully diszkóban játszottak valamikor a 90-es évek végén. Lehet ez bármi. Hard House, Tech Trance, Acid Techno és Jungle keveréke, szinte bármi ami elektronikus és régi. Behatárolni nem lehet ezt felejtsd el szerintem. Nézz körül hogy milyen zenéket játszottak ezekben a felsorolt diszkókban és próbáld meg előkeríteni a DJ-ket ha ennyire érdekel és próbálj meg tőlük kérdezősködni szerintem, hátha ők csípőből vágják ezt. Három klubban is játszottak és hallottam akkoriban ilyen zenéket. Mondom guillotine, hully gully, supersonic technikum egész biztos.Vastag és robosztus zene, ötletes, szól mint a veszedelem. Nekem is bejön, de szerintem egyáltalán nem mai darab.Loptam és azért még szétnézek pár helyen.:)

2020. aug. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!