Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem tudom, hogy pontosan...

Ha nem tudom, hogy pontosan hány óra hány perckór születtem, csak a születésem napját, akkor ha elmegyek abba a kórházba, ahol születtem, ott megtudják mondani a pontos időpontot? Leszokták dokumentálni?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok.

Egyáltalán meddig őrzik az ilyen jellegű dokumentumokat?



2019. aug. 1. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Nyugodtan menjél csak be, ott mindíg van olyan személy, aki ilyesmivel foglalkozik, és éppen ráér. A portán érdeklődjél.
2019. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Bár ha pl 97 éves vagy, akkor nem vennék rá mérget, hogy meg van még a dokumentáció.
2019. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fáradj,talán pár éve lehet ilyen,mikor minden számitó gépre kerül már .
2019. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen!

Talán megpróbálom. Szerencsére nem lakok messze attól a kórháztól.

Csak azt nem értem miért nem írták bele annó a pontos dátumot a születési anyakönyvi kivonatba.

Manapság már leírnak mindent? Nincs gyerekem, kisgyerekes ismerősöm, így fogalmam sincs.

2019. aug. 2. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

"Csak azt nem értem miért nem írták bele annó a pontos dátumot a születési anyakönyvi kivonatba."


Talán azért, mert az ég világon semmi jelentősége sincs. Max a kamu horoszkópkészítéshez használható. Különben, szerintem te olyan éjfél után 3 perccel születhettél.

2019. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Az anyakönyvi kivonat most sem tartalmazza a születés óráját.


Szerintem a kórházi papírok már régen a levéltárban vannak, ott érdeklődj!

2019. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó, köszönöm, a levéltár eszembe se jutott:)

2019. aug. 3. 18:01
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem teljesen pontosan úgysem tudják megmondani. Azért gondolom így, mert melyik pontja lenne a szülésnek a pontos időpontja? Egy szülés elég sokáig tart, ki mondja meg, melyik pillanat az, amikor pontosan megszületettnek nyilvánulsz?


De azért kíváncsi vagyok, sikerült-e kideríteni!

2019. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Qurvára sokat számít, hogy reggel nyolckor, vagy éjjel 2 kor.
2019. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!