Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik Blackpink és Selena...

Tetszik Blackpink és Selena Gomez új dala?

Figyelt kérdés
Most jött ki. Én picit csalódott vagyok, nem jött be ez a műfaj, Sel pedig alig énekel:(
2020. aug. 28. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Az elején fura volt, most már boppolok rá. Valószínűleg Selena azért nem kapott annyi részt mert featelt velük, vagy nem tudom
2020. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nekem elsőre nem nagyon tetszett, de ahogy így újra hallgatom, kezd bejönni, de nem lesz a kedvencem. Bár annyira felhype-olták meg beharangozták, hogy többet vártam ennél picit :( csalódott vagyok.

De aki még Selena-nál is kevesebb részt kapott, az Jisoo. De mindig ő kapja a legkevesebb szöveget, szóval már megszoktam, viszont nagyon sajnálom, mert csodás hangja van.

Sel azért nem kapott annyit, ugyanis ezt 5-en éneklik, valahogy elkellett osztani + itt ne felejtsük el, hogy nem a Blackpink a "vendég", hanem Selena. A lányok kérték fel őt, nem fordítva. De mondjuk igaz, hogy Selena-t picit többet hallgattam volna még.

2020. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem rossz egyébként, de inkább olyan, mint valami gyerekdal.

Ami leginkább nyomaszt, hogy Jisoonak konkrétan csak EGY szólórésze van az egész számban. 😳 Persze, eddig is kevés volt, de igazságtalannak tartom, hogy ilyen látványosan mellőzik, pedig ő a legaranyosabb lány, a megjelenése és a hangja sem utolsó.

Konkrétan megint Jennie és Lisa vitte el a showt, ahogyan azt már megszokhattuk. Rosé gondolom, most azért kapott több szerepet, mert ugye ő a szoprán (meg ugye Jennie is), és a refrén pont egy nehéz váltó-tartományban mozog, nem könnyű törés nélkül elénekelni úgy, hogy szép legyen, és neki volt ehhez megfelelő technikai képzettsége.

Jennieből kezdenek konkrétan egy koreai Ariana Grande másolatot gyártani. Ez nem csak a hajviseletén látszik, hanem a hanghordozásán is, ahogy kissé “flegmán” kinyújtott nyakkal (?😕) öltögeti a nyelvét, miközben énekel pont úgy, ahogyan ő szokta. Az előző alkotásukban a megjelenése, a haját is beleértve egyértelműen Duára hajazott. Nem értem, miért akarnak belőle ilyen látványos szekunder figurát csinálni, akit mindig valamelyik futtatott nyugati sztárnak öltöztetnek, pedig nagyon tehetséges lány, karakteres, szép megjelenéssel.

Selena inkább olyan figura volt a klipben, mint aki távolról szemléli az eseményeket.

2020. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy egyre többet hallgattam megtetszett! Úgyhogy egyik kedvencem, de nincs benne sajnos a top10ben😞!
2023. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!