Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan Blink akinek nem...

Van olyan Blink akinek nem tetszik az új BP szám?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik Blinknek tartják magukat de megsem szimpatizálnak az Ice Cream-el.

Persze szívesen várom mindenki válaszát.



2020. aug. 30. 23:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fandom nagyjának nem tetszett a zene.
2020. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Én is így látom, pont ezért vagyok kíváncsi rá, hogy ki mit ír.
2020. aug. 31. 00:03
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valaki írt már ki hasonló kérdést, így ha ide végül nem is válaszolnak sokan, ott is meg tudod nézni, ki milyennek találta (ahogy néztem ott sem mindenki fogadta pozitívan). Ha itt gyk-n keresőbe beírod, hogy kpop akkor a találatok között ott lesz.


Egyébként nekem sem tetszett igazán. Sem a zene, sem a szövege, de még a videó sem fogott meg.

(Én nem tartom magam annyira nagy Blinknek, csak szeretem néhány dalukat hallgatni)

2020. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy volt ilyesmi kérdés, bár nem pont ez. Azert tettem fel így a kérdést mert arra vagyok kíváncsi, hogy csak antifanoknak nem tetszik vagy vannak Blinkek is köztük.
2020. aug. 31. 02:15
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Én blink vagyok. Úgy vettem észre hogy mo-n sokkal kritikusabban fogadták mint külföldön. Bár ott sem lett nagy siker mégsem alázták összevissza. Elég csak felnézni tiktokra a véleményekért. A legtöbb ember ott kussba marad ha nem tetszik neki valami. De ez csak az én meglátásom! Nekem tetszett, de a fandom nagyrészének annyira nem jött be. :( Remélem az album jobb lesz. :)
2020. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
80%

Nem mondanám magam blink-nek, de követem a lányokat.

Viszont én azt vettem észre, hogy külföldön is eléggé kritikusak voltak a rajongók, és páran szókimondóbbak is voltak, mint az itthoniak.

Ami engem illet, sajnos megint csalódnom kellett, immáron sokadjára. Maga a videó elment, a koncept is szintúgy az elment kategória, de a szöveg és maga a dal.. Az alap sem nyerte el a tetszésem, nincs refrén, se eleje, se vége.. A szöveg elemzését, pedig inkább elhagynám..

Kár, mert akkora hype volt körülötte, hogy túl nagy elvárásaim lettek, és pont emiatt ért csalódás.. de nem baj, nem tetszhet minden daluk:) (reménykedem viszont, hogy az albumra sokkal jobb és minőségibb dalok kerülnek)

2020. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

5-ős annyi hogy már eljutottak az emberek arra a szintre legalábbis a nagyja ha valamit nem szeret vagy csalódott benne akkor kussban ott hagyja őket! főleg igaz ez a kpopra igen be látták a rajongok hogy az idolok nem igen fogják látni a cégek le kakilják csak a többi fan fogja látni akikkel egész nap majd vitázni fogsz... erre nem érdemes balhét csinálni (persze minden országban maguk közt megbeszélik főleg ha olyan van igaz ez koreára akinek ugyebár saját kereső motorja van meg saját közösségi oldalai vannak! pl én látom jó pár koreai oldalon hogy mennyire is ki beszélik a koreai férfiak azokat a női idolokat akik "le vetkőznek a színpadon" persze a sok gyökér nem koreai fan erre azt mondja hogy semmiség nők had legyenek abba amiben akarnak mivel felnőttek meg nem ezt kell nézni stb bullshit

csak 1. 99,99+infinity% hogy nem ők döntik el és nem ebben lennének... 2. pont ezeken az oldalakon amit ők nem látnak az összes koreai srác szét szexualizálja őket durva megjegyzéseket tesznek rájuk (és ezek az oldalak kb olyanok mint itt a 444 origo meg stb amit a facen is be adnak a magyar netes hír portálok...) na ezeket az oldalakat jobban lássák az idolok mint a többit...

éppen ezért is foglalkoznak vele csak ugye nem internationális oldalakon mert ott jobb csendben ki lépni a támogató fandombol... amúgy én láttam pár olyan kommentet hogy blink fanok léptek ki mert hát annyira utálatosak ott a fanok meg hát már a bp-ben is csalodtak...

2020. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én már 3 éve blink vagyok és eddig nem volt olyan szám, ami nem tetszett volna annyira, mint az "Ice Cream".

Első hallgatásra nagyon nem tetszett, most már úgy vagyok vele, hogy háttérzajnak tökéletes, de ennyi. Rengetegen várták és nagyon fel voltak pörögve a Selpink kombó miatt, ami... hát a vártnál is rosszabbra sikerült. Selena is igen tehetséges, ahogyan a BP is, így hát gondolom azt hitték, hogy ez a csapat robbanni fog... (a kukába)

Annyira harangozták... nagyot csalódtam. Mondjuk hallottam már más bandáktól rosszabb alkotást is, amikor másokkal dolgoztak együtt, tehát ahhoz képest ez nem volt olyan rossz, de... a szövegnek semmi értelme, nehezen fejbemászó és annyi ilyen zenét hallottam már. Ismét egy a többi tömeg közé.

2020. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint csak nekem tetszett? Szeretem sok dalát blackpinknek de inkább TWICE fan vagyok!:)

És ez a száma a Blackpink-nek egész hasonló volt mint néhány TWICE song meg kicsit ilyen cuki témájú volt. Ezért nekem bejött.

Plusz mellé imádom Selenát, nagyon imádtam az ő részét a számban. Nekem amúgy q videóklipp is bejött, de főleg a ruhák, hajak!

A szöveggel sem volt baj (szerintem).

2021. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Nincs baj a cute concepttel ha erre gondolsz, csak ne az orális szexről énekeljenek mellé. Mert úgy picit hiteltelen lesz XD

Egyébként én is Twice fan vagyok, viszont ők nem énekelnek ilyesmikről.

2021. máj. 20. 04:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!