Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is hallgatja ,szereti ezeket?

Más is hallgatja ,szereti ezeket?

Figyelt kérdés
Nem szeretem nem is ismerem az uj mostani zeneket. Valamiert vonzottak a regi zenék. Pl. AC DC,Guns n roses,republic,metallica,iron maiden, nirvana,linkin park,guano apes,tankcsapda,p.mobil,real mccoy,prodigy,black sabbath,bikini,sub base monster,2pac,modern talking,depeche mode,eminem,bonanza,alphaville,culture beat stb szeretem a 70 80 90 es evek zeneit akar rock akar eurodance vavy ilyen discos zenek. Meg a 2 ezres evekbol a naksi brunner,benny benassi,dj tiesto,dj aligator,darude ,faithless,lyesmiket is. De mar az ujabbak nem erdekelnek nem hallgatom oket. Sokat kihagytam a felsorolasbol rengeteg ilyesmi lenne még. Mas is szereti az ilyen zeneket?
2020. szept. 5. 02:36
 1/4 A kérdező kommentje:
ATB,dj bobo,capella,magic affair,sash ezek is nagy kedvencek
2020. szept. 5. 02:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, barátom!

Én sok zenében egyezünk, amit még modernnek mondanék, de szeretem, az Rammstein, nagyon megérintenek a zenéik, szövegei, nagyon elvont.

Mostanában George Michael munkássága az, ami nagyon melegíti a szívem. :D

Illetve kedvenc sorozatomról láttam montázsvideót erre a zenére: https://www.youtube.com/watch?v=0R6WIbx8ysE&ab_channel=reall..

Imádom az efféle hangzást én is, valahogy a modernebb zenéknek nincs ilyen hangzásuk, valami hiányzik belőlük számomra, sajnos/nem sajnos én ilyen lemaradott maradtam. :D (19 éves vagyok)

2020. szept. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak elég mainstream/ismert zenekarok/előadók rengetegen hallgatják őket.

AC/DC a világ egyik ha nem legismertebb rockegyüttese, Linkin Park a 2000-res évek elei tinik kedvence volt, Nirvana a 90-es évek legnépszerűbb bandája stb.

"De mar az ujabbak nem erdekelnek nem hallgatom oket"

Linkin Park elég új, vannak köztük modernek bőven.

Az ilyen kérdéseket sosem értettem, megfelelési kényszer, ismerkedés reménye stb.

Nem mellesleg sok az új jó zene is, csak keresgélni kell.

A felsoroltak mind azért lettek népszerűek mert nem volt internet így csak az jutott be a mainstreambe ami nagy felhajtást tudott elérni, a modern zenében nincsenek kötöttségek, az underground körök virágoznak, a mainstream könnyűzene meg éppen ugyan olyan kommersz, műanyag mint 50 éve.

Nyilván még egyszer nem találják fel a heavy metalt, nem adnak ki Reign in Blood-t stb. de hogy kihalt lenne a zene az szűklátókörűségre utal.

2020. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de szerintem úgy értette, hogy ma is hallgatják-e. Én is alig ismerek pár embert a korosztályomban, (15-30,) aki ismerne mondjuk egy alphaville-t, ha rákérdeznék. :D
2020. szept. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!