Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan esetleg aki Within...

Van olyan esetleg aki Within Temptationt, Epicát hallgat 13-17 között? Csak szerintem van rettentő kevéy ember aki őket hallgatja/szereti ilyen korosztályban? Esetleg csak engem kerültek el messzire?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi hallgatjuk őket is, de Nightwish mindenek felett, mondjuk mi 29 évesek vagyunk... Epicát azért nem annyira.
2015. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A gond az, hogy azok akik olyanok mint te azt hiszik hogy ők mások, ők jobbak ezért egy egyszerű ember már nem is jó, csak a fajtárs. Igen, egyre kevesebb fajtársad van ami jó is meg rossz is. Jó mert egyre több olyan ember van aki nem skatulyázza magát zenei ízlés szerint rossz pedig azért mert mégiscsak zene amit lenéznek...
2015. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy más vagyok, miért hinném? Ugyanúgy hallgatok Christina Perrit, Avril Lavignet, Rihannát. Csak észrevettem, hogy a nagyar WT csoportban a tagok többynire 18 felett vannak, és furcsáltam.
2015. júl. 30. 09:06
 4/10 anonim ***** válasza:
1 voltam. Azért, mert ők nem divategyüttesek. Ha szereted őket nem leszel menő, nem ismerik őket csak néhány kivétel. A nagyobbak meg rájönnek, hogy tök mindegy ki milyen zenét hallgat, kinek milyen az ízlése. Ezzel együtt rájössz, hogy neked nem elég csak ami menő. Nem azért, mert felsőbbrendű vagy, hanem mert nem csak azt szereted. Én csak azért nem hallgattam őket 18 előtt, mert nem tudtam hogy vannak. Szerintem ha tudom, ugyanúgy hallgattam volna. De hallgatok mást én is.
2015. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és imádom a Within Temptationt.:)
2015. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Epica és a Within Temptation a kedvenc bandám :3 17l
2015. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*bandáim
2015. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Imádom őket:D 13 évesen kezdtem őket hallgatni, most vagyok 16.

Fajbeli hovatartozás...Hát ezen mosolyogtam:D Inkább nem mondok semmit, mert valamelyik önérzetes csoportosítónak még elpattan egy ér az agyában.

Egyébként, nem hiszem, hogy megmondanák rólam a 'hovatartozásom' ha nem a Nightwish felsőm van rajtam:D

2015. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké. Elképzelhető, hogy nem ez volt életem legdiplomatikusabb válasza...ez se lesz az, de nem is törekszem rá. Kifejtem a problémámat, hátha úgy jobban megérted és senkinek nem kell elpattant ér. ^^

Az olyanok mint te, mint ti...emberek. Úgy mint én mint a szomszédod, vagy a pasas akitől minden reggel veszed a kenyeret. Akkor meg mi a fene értelme vannak ennek a megkülönböztetésnek? Nem a nép skatulyáz be téged, hanem te "skatulyáztatod be" magadat azzal, hogy méteres betűkkel hirdeted, hogy mit szeretsz. Én is szeretem Dispatch-et...de nem hirdetem. Mert nem kell. Nincs rá szükség, érted? És aztán csodálkozol amikor valaki elítél vagy lenéz mert a pofájába nyomod azt amit ő nem szeret.

Magadnak okozod ezt a skatulyázgatást. Oké lehet, hogy te személyesen nem. Lehet, hogy csak havonta egyszer veszed fel azt a pólót, bár azt is feleslegesnek tartom. Mindezt inkább köszönd a társaidnak akik ilyen megítélést harcoltak ki a rockereknek.

Persze ilyenkor lehet jönni ezzel a "vállald fel hogy egyedi vagy" dumával. De nem attól leszel egyedi, hogy tömeggyártott túlértékelt feliratos pólókba rohangálsz.

Remélem, hogy ez elég diplomatikus volt.

2015. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és felé életem óta ők a nagy kedvenceim.
2018. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!