Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a Google Play Music egybe...

Ha a Google Play Music egybe lesz vonva a YouTube Musiccal akkor nem lehet már majd megvásárolni a zeneszámokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Google Play Music szolgáltatást nem feltétlenül kell igénybe vennem, nem kell rá előfizetnem... Hanem digitálisan megvásárolhatom az albumokat, számokat.


Ezt letőlthettem és hallgathattam offline is.


A YouTube Music alkalmazásban pedig feltőlthettem és ott is hallgathattam offline is, vagy akár a háttérben, attól függetlenül hogy van e előfizetésem a YouTube Musicra... De ez csak a megvásárolt zenékre érvényes, természetesen.


Ha megszűnik a Google Play Music, akkor a zenéket a YouTube Music felületén meg tudom vásárolni majd egyenként, vagy csak a havi tagságot, mint a Spotifyon?


Tehát ez gyakorlatilag egy full streaming szolgáltatás lesz, vagy megmarad valamilyen formában az áruház is? Ami jelenleg YouTube Musicon nincs...


Mert amúgy azt vettem ma észre, hogy ami megjelent iTuneson Single megvásárolható formában, éjféltől, illetve az Apple Music és a Spotify repertoárjába is bekerült, a Google Play Musicon valamiért nem kapható, nem vásárolható meg.

Azt nem tudom, hogy a jelenleg még üzemelő streaming szolgáltatásban elérhető e, de a YouTube Music appban igen, de ugye az csak streaming.


Tehát Androidos telefonon MEGVÁSÁROLNI jelenleg nem igazán tudom, hacsak nem valamilyen egyéb digitális áruházban...



Kicsit túl magyaráztam, de végső soron az érdekel, ami fent a kérdésben szerepel.


Előre is köszi!



2020. okt. 2. 11:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!