Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenészek hogy tudjak folyamato...

Zenészek hogy tudjak folyamatosan kiszolgalni a nepet újabb zenekkel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy, hogy tudnak folyamatosan jo szövegeket írni, ez egy idő utan mar jon magatol nekik? Pl: ak26,missh wtb Begyakorolhato? Gondolom ahogy irjak a szövegeket es minnel tobbet annal jobbak es jobbak lesznek.

2020. okt. 4. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A zenék többsége ugyanarról szól: szex, szerelem, önajnározás (a rapben), "szar a világ majd én megmondom a tutit" (ez is inkább rap). SZerintem így nem nehéz.


(nem megbántani akarlak ezzel, és nem a kedvenc előadóidat szidni, de ha a zenéik közül 5-öt meghallgatok egymás után, akkor ez a véleményem. Nagyon hasonlítanak egymásra)

2020. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak poén a kérdés. Már a felemlített előadókat is elnézve...
2020. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb popsztár veszi a szövegeit. Ha nem kel el, megpróbálják másoknál is.


[link]


És ha már itt tartunk, sok esetben nem is angol írja, emiatt lett Britney Spears Hit me baby one more timeja az ami. Asszem swéd volt a csávó és összerakta a "call me baby one more time " és a "hit me up" kifejezéseket.

2020. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első nekem egyik se kedvenc eloadom😅
2020. okt. 5. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ak27,missh

Ezekről sok mindent el lehet mondani, de biztos hogy nem zenészek.

2020. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés még jó lenne, már ha nem írtál volna példákat...

De ha most azt nézzük hogy egy Petrucci hogy tud előrukkolni mindig új szólókkal és riffekkel, elméleti síkon úgy képzelhető el hogy eszébe jut 1-1 számára kellemes dallam pihent állapotban vagy éppen egy másik zenét hallgatva és azt próbálja levetíteni hangszeres dallamokra, aztán a többi már zeneelmélet és érzés hogy éppen hogyan passzolnak majd össze a hangok.

Nyilván sok-sok gyakorlás van mögötte, de szerintem ez annál több mint egy rutinmunka, egyszerűen kell hogy legyen valami olyasmi a számban ami belülről jön és ez nem feltétlen teljesíthető mindig határidőre.

Ezzel nagyjából párhuzamba hozható az is hogy egy adott művész egy bizonyos ponton eléri a maximális képességeit és elfogynak az ötletei ezzel együtt, majd idővel rutinból már valahogy nem hozza ugyan azt a szintet.

A végtelenségig 1 zenész nem tudja kiszolgálni, több már annál inkább mivel a zene is nézőpont kérdése, mindenki másnak érzi és máshogy hat rá, így több különböző zenész színessé teheti a zenei világot.

Nagyjából ezért elmondható hogy állandóan van minőségi zene, de mindig mástól, ritka hogy valaki konstans hoz 30-40 évig hasonló minőséget.(ez szerintem sem Madonnának, sem az AC/DC-nek nem megy, persze jók még mindig de már messze vannak a csúcsponttól)

2020. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!