Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van-e valami olyan szolgáltatá...

Van-e valami olyan szolgáltatás, ahol a megvett zenei cd-kről átjátsszák nekem egy cd-re a nekem legjobban tetsző számokat? És mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Hogy csak azokat kelljen hallgatni pl.vezetés közben, amik tetszenek.

#zene #átjátszás #saját válogatás
2020. okt. 15. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mert az szerzői jogot sért. Te magadnak megcsinálhatod (ezért van a CD-n üreshordozó díj), bemásolod a kívánt számokat Exact Audio Copyval (tömörítetlenül), majd kiírod egy üres CD-re Audio CD formátumban, olyan sorrendben ahogy azt hallani akarod majd.
2020. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg megpróbálom.
2020. okt. 15. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Öhm, Spotify? Havi 5 euró. Mobilnetet fogyaszt. Nem tudom mennyit, korlátlan mobilnetem van, ezért sose figyeltem. De letudod tölteni a zenéket pl. wifin és offline is tudod hallgatni. Kocsiba veszel egy transzmittert, Bluetooth-on csatlakozol rá és voilá, az autó hangrendszeréről szól a zene. De ott az AUX is akár.
2020. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm.
2020. okt. 17. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért fizetne olyanért, amit ingyen is megszerezhet...


Kérdező, ha nagyon szereted az együttest/gyűjtő vagy, és azért veszed meg a CD-t, nem gond, nekem is vannak olyan pillanataim, hogy csak azért megveszem, hogy támogassam a készítőket. (Akár zene, akár játék, stb.) Viszont sokkal egyszerűbb, ha inkább letöltöd mp3-ként, és Windows Media Player-rel kiírod CD-re, mintha a lezárt CD-ről próbálod kinyerni.

2020. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

MEGVETTEM. Azokról szerettem volna a kedvenc számokat egybegyűjteni. Hogy vezetés közben ne kelljen ugrani a következő kedvencre, vagy cd-t cserélni.


Esetleg valaki, aki ebből él, ügyesebben, jobb minőségben egymás után tudná/tudta volna fűzni.

2020. okt. 27. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, hogy megvetted, tudok olvasni. De akkor is egyszerűbb letölteni netről, és azt kiírni, mert az ehhez szükséges program alapból benne van a Windows-ban. És 5 perc megcsinálni. Míg az eredeti CD-ből való kinyeréshez szükséges egy szoftver, amit le kell torrentezned, ha nem akarsz fizetni érte, vagy kétes tartalommal teletűzdelt oldalról leszedni, ami meg telibeveri vírussal a gépedet. Szóval én csak egy egyszerűbb és biztonságosabb módot ajánlottam. A zene ugyanaz, tökmindegy, hogy netről vagy CD-ről van. Ha akarod, csinálok neked egy leírást, hogy hogy kell Windows Media Player-rel kiírni. A kinyerésbe viszont nincs értelme belefogni, mert csak felesleges macera.
2020. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7

Köszönöm. Nem kívánhatom, hogy megtedd, igazán. Azért köszönöm a segítő szándékot.

2020. okt. 27. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. De tényleg nevetségesen egyszerű. Maga a művelet max. 10 perc, de ebből te csak 2-őt dolgozol, a maradék 8 perc a gépé. Szóval nyugodtan szólj, ha meggondolod magad. :)
2020. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!