Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez jó basszusgitár egy kezdőnek?

Ez jó basszusgitár egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

[link]

Modernebb metál műfajokhoz


2020. okt. 19. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a pénztárcád megengedi, persze.

Bár nem metált játszom, de szerintem ott is megállja a helyét.

2020. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A technikai részéhez nem értek, de szerintem kezdőként nem érdemes drága hangszert venni. Egyrészt, mert nem tudhatod, meddig maradsz motivált, másrészt nem tudnád kihasználni a benne rejlő lehetőségeket. Kezdőként a legegyszerűbb hangszer is tökéletes, mert olyat, amit azon nem lehet eljátszani, nem is fogsz tudni egy darabig. Mondom ezt úgy, hogy van tapasztalatom zene tanulásban.
2020. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es


"másrészt nem tudnád kihasználni a benne rejlő lehetőségeket"


Ezt kifejtenéd légy szíves bővebben a basszusgitárra vonatkozóan?

2020. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amiben az különbözik egy egyszerűbb hangszertől, amiben több, azt nem tudnád kihasználni. Kezdőként nem vagy képes olyat játszani, aminél szükség lenne arra az extrára, amivel az többet tud.
2020. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Pont erre lennék kíváncsi hogy milyen többlettel bír egy 120 ezres basszusgitár egy 50 ezrestől? Mi az az extra ami nincs egy 50 ezresen de van egy drágábbon?

2020. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a technikai részéhez nem értek túlzottan, de egy zongoránál például hangzásban rengeteg különbség van egy olcsóbb, és egy 100+ ezres hangszer között. De mint kezdő, nem tudsz úgy játszani, hogy ezt a különbséget hallani lehessen.
2020. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából már van hangszeres tapsztalatom (dobolok), abból is gondolkodtam sokáig, hogy veszek 50-100 ezerért valamit használtan, de végül nagyon jól tettem, hogy egy drágább, minőségibb dobot vettem. Tanulni jó volt a drágább is, és nem kellett utána az olcsónak az eladásával bajlódni meg ilyenek.

(Mondjuk szerintem 130 ezer egy basszusgitárnál inkább belépő kategória, mint drága, vannak bőven több száz ezresek)

2020. okt. 21. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy abban, hogy nem fogod abbahagyni, akkor valóban megéri rögtön jobbat venni, de ha bizonytalan vagy, mindenképpen az olcsóbbat. A belépő kategória egyébként szerintem ~50 ezer
2020. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!