Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen basszusgitár ajánlott...

Milyen basszusgitár ajánlott egy kezdőnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék megtanulni basszusgitározni, DE eddig semmilyen hangszeren nem játszottam még! Szóval, milyen gitárt ajánlotok egy kezdőnek? Anyagilag nagyon nem szeretnék belemerülni egyelőre, ha menni fog a dolog esetleg. Akusztikus basszusgitárra és elektro-akusztikusra gondoltam, (nem tudom merjek e startból elektromos basszusgitárt venni) ezen belül milyen márka lenne a legjobb? Nagyon megköszönöm a segitségeteket!
2018. jan. 6. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan jött ez az akusztikus basszusgitár dolog?
2018. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél használtan Cort basszusgitárt. Tele van velük az internet, és jók. Szerintem még akusztikusban is találsz eladót.
2018. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elektromosat vegyél mindenképp, annyi, hogy erősítő is kell hozzá, de jobban megéri :)
2018. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sartból elektromos? Tudom, h kell az erősítő hozzá.. csak így kapásból nem akartam annyira belemászni, ezért gondoltam akusztikusra míg "tanulok". Ám köszönöm a válaszokat:)
2018. jan. 15. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok. ha kimondottan basszusgitározni szeretnél akkor elektromossal érdemes kezdened tanulni is már, később nem kell mégtöbbet költened rá. Ha viszont sima gitáron is akarsz játszani, akkor egy rendes hathúros akusztikus gitáron kezdhetsz, én is azon kezdtem, bár nekem csak közben jött az hogy inkább basszusgitároznék. De ha kimondottan csak a basszus érdekel, felesleges akusztikkal szórakoznod. :D
2018. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, én hiszek neked. Rád hallgatok! :D köszönöm szépen :)
2018. jan. 18. 10:30
 7/11 A kérdező kommentje:
És milyen gitárod és erősítőd van? Gitárt még vennék használtan, de az erősítővel már nem játszanék. Kicsit gázos lenne ha már a tulaj alakítgatott rajta, meg agyonstrapált lenne.
2018. jan. 18. 10:34
 8/11 anonim ***** válasza:
én első erősítőt mondjuk pont használtan vettem, szóval ha el tudsz menni megnézni, kipróbálni, akkor nem gáz :D én egy 30 wattossal kezdtem, otthoni gyakorlásra tökéletes, és kisebb színpadon is már megállja a helyét ;)
2018. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is 15-30v gondoltam.. de milyen márka minőségibb? Nem olyan lényeges? Gitárod milyen? :D
2018. jan. 18. 20:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Boccs, ha az agyadra megyek de ésszel szeretnék választani, és nem nagyon van akitől tanácsot kérjek:D olvasgattam ezt azt, de igy sem vagyok elég informált és nem szeretnék megszívni.
2018. jan. 18. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!