Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier Bullet Strat második...

Squier Bullet Strat második (“jáccós” custom) gitárnak?

Figyelt kérdés

Van már egy komolyabb Jacksonom, amit imádok, de nagyon féltem, és úgy bánok vele, mint valami hímes tojással. Szeretnék egy olcsó, második gitárt is, amin kiélhetem magam, összefesthetem, összematricázhatom kedvemre. Ha olyan kedvem van, kibelezném. Megtanulnám rajta, hogy kell hangszedőket cserélni, stb. (Lezúzni azért nem akarom.)

Tehát fontos, hogy viszonylag olcsó legyen, de azért a Tesco gazdaságos tűzifáknál, meg a C.Giantoknál lehetőleg jobban szóljon, mert szeretnék rajta időnként játszogatni, főleg punkot, meg jó kis recsegős bluest. A Squier Bullet Stratokat nézegetem, nem tűnnek rossznak. Van valakinek ilyen gitárja? Érdemes megvenni? Jól tartja a hangot? Mennyire szutyi a tremolója? Esetleg valami alternatív javaslat helyette?



2020. okt. 27. 21:59
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon jó leírás, ilyen részletesre nem számítottam.

Elég szimpi gityó, vérszemet kaptam én is, csak sajnos egy harmadikra, (igazából negyedikre) most nincs tőke. :) Menő. Különben tök vicces, mert én a Bullet Stratot azért vettem, hogy gányoljam, meg buheráljam, de időközben annyira megszerettem, hogy nincs szívem nekiesni. Még a matricákat is leszedtem róla, olyan szép ez a fehér test. :)

2020. nov. 19. 13:17
 22/24 anonim ***** válasza:
Bizony már jól játszható, szerethető gitár lett. Anno több mint tíz éve egy hangszerüzletben például még úgy tettem vissza a helyére a bulletet mintha le sem vettem volna. Legutóbb pedig kíváncsian kipróbáltam egy olyat mint a tiéd (az is fehér) erre azonnal más is felfigyelt.
2020. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Mojjo ***** válasza:
100%

@19: Wow, szép kis leírás, köszönjük!

Nem is tudom mit lehetne hozzátenni, maximum azt, hogy grat és használd egészséggel :)

2020. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kössz Mojjo! Azt hiszem hogy teljes elektronika csere, fóliázás és tremo rugózás lesz és maximálisan rendben van a gitár. A hangszedők sajnos gyengék, nem is kicsit. Vagy legalábbis nekem nagyon szokatlan és nem jön be ez a furcsa gyengébb jelű 3X 4.8kohm-ra tekert standard hangszedő szett. Az viszont biztos hogy pontosan ezért nem zajos 😂 Összességében örülök hogy ez a gyenge pontja mert innen terveztem fejleszteni és ez most szerencsére bejött.
2020. nov. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!