Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana Grande új albuma...

Ariana Grande új albuma kibeszélő?

Figyelt kérdés

Kinek melyik a kedvenc száma eddig róla?

Nekem a my hair és a motive címűek tetszenek legjobban.


Csak szerintem lett olyan, mint a yours truly album, csak felnőtt gondolatokkal?



2020. okt. 30. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

“Felnőtt gondolatokkal”????

Hát igen, jobb színben tűnne fel az biztos, ha változtatna a célközönségén és felnőtt férfiaknak gyártaná a szenny zenéit, NEM tizen egy-két éves tinilányoknak.

Ahelyett, hogy példát mutatna, mint nagy követőtáborral rendelkező előadó, konkrétan a sz*pásról (🤯😳!!!) énekel a kiskorú rajongóinak, ld. az 34+35 című dalocskája... 🤬🤦🏻‍♀️ Olyan képet és példát mutat nekik, ami szerintem a legkevésbé sem követendő.

Nem utálkozni jöttem, de az általam nagyra értékelt előadók nem a közönségességgel, szexizmussal, hanem VALÓBAN értékes gondolatokkal, őszinte társadalomkritikával hívják fel magukra a figyelmet.

És most nem a zenei kivitelezésről beszélek, amiben mint tudjuk, most sem volt semmi munkája. Profi csapata van, akiknek felhatalmazásuk van, hogy beláthatnak a “háromszög mögé”, rekord idő alatt értesülnek arról, hogy aktuálisan milyen témákról, milyen burkolt propaganda-szövegekkel kell slágert gyártaniuk, hogy milyen hangzásvilág, zenei kivitelezés, milyen arculat lesz abban a bizonyos évben a menő, amikor új albumot adnak ki.

2020. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

És igen, pl. Madonna, Britney Spears, meg a többiek is megosztóak voltak a maguk korában, voltak botrányaik, de amit ez a csitri megenged magának, azon az ő korukban mindenki szégyenkezett volna.

Ők is énekeltek pl. az erotikáról, a szexről, - NA, de jóval szofisztikáltabban, költőibben, nem ilyen gusztustalan, naturalisztikus gettór*bi stílusban.

De könyörgöm! Ennek a csajnak a rajongói legnagyobb százalékát 10-16 évesek (!!!) fedik le! Akiknek még fogalmuk sincs a szexről, vagy ha van, NEM azt a példát kéne feléjük közvetíteni, amit a nimfomán művésznő olyannyira magának érez, és szégyenérzet nélkül vall.

És akkor még csodálkozunk, hogy manapság miért van annyi eltorzult gondolkodású gyerek, akik 12 évesen póthajat vetetnek a szüleikkel, feladják a saját személyiségüket, olyan göncökben járnak iskolába, mint egy útszéli, és átveszik Ariana affektáló, magamutogató stílusát, a szüleik pedig csak bólogatnak erre. Már igen korán, éretlen személyiséggel szexuális tevékenységekbe hajszolják magukkal. Kis tiniszerelem? ....Egyáltalán őszinte szerelemről zenét gyártani már nem is divat? Ha erre halad a “művészet”, a “zene” és a média hatása, ezek a fiatal áldozatok nem is fognak megnőni egészséges felnőtté, - persze, ez már senkit nem érdekel.

2020. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Azert stroke-ot ne kapj
2020. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha nem szereted Arianát #1-2 nem kötelező hallgatni.


Ez a kérdés a rajongóihoz szólt, nem az utálóihoz.

2020. okt. 30. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Meghallgattam, nekem nagyooon 2000es évek eleje vibe jon le rola nagyon tetszik, foleg a szám The Weeknd-el. Ez az uj albuma nagyon szuper lett szerintem, teljesen mas a hangzása mint az elozoeknek es Ariana uj stílusa is nagyon tetszik 😍❤️
2020. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Attól még, hogy nem vagyok a rajongója, nem feltétlenül a személyét utálom, hanem amit csinál.

Azzal a tehetséggel és szépséggel, amit kapott, jóval többre lenne hivatott, akár jobb irányba is terelhetné a hallgatóságát, de ő sajnos nem ezt az utat választotta.

2020. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén én is egyetértek az elsővel, hogyha nem figyeljük a csúnyább szavakat amikkel illette Arianát bizonyos részeken...

Szóval én is jobban szerettem a tavalyi albumát például, a Sweetner tényleg nagy kedvencem volt, de mostanra valahogy kevésbé kelti fel az érdeklődésemet főleg az eléggé egyoldalú dalszövegei miatt. Mondjuk az is lehet hogy csak épp most nőttem ki belőle.

2020. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Ari nem gyerekdalkat ír,miert ne írhatna a sz*xről? 2020 van már rengeteg szám szól erről, egyáltalán nem kínos téma. Nekem személy szerint lassan 6 éve követem de számomra dolgozhatott volna még ezen az albumon. Én személy szerint jobban szeretem popposabb pőrgősebb számokat tőle. De ezt az albumot be tudom a karantén miatt :D ha pedig koncertről beszélnénk akkor ezekkel a számokkal nem igen lehetne olyan jó, de szerintem dob még hozzá egy pőrgősebb számokkal lévő albumot , (mint példanak a sweetener is egy lazább album, úgy jött mellé a thank u next egy pörgőssebb számokkal) és akkor majd mehet a turné. (jó jó persze csak a covid utan

.)

2020. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ezek a kedvenc zenéim ebből az albumból.<3

Ennek örülök, mert eddig még ezeket a zenéket sose mondta senki.

2021. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
50%
Igaz késve válaszolok. Nekem is pont ezek a kedvenceim. Nagyon szeretem ezt az albumot. Felnőtt gondoltok. Most legyen kislányos gondolatok kedves első és második válaszoló? És nem hinném hogy attól az egy zenétől a lányok k*rvák lesznek. De még mindig azon az állás ponton vagyok hogy miért foglalkozol a témával ha nem szereted? Most a fanok elé vágod milyen szenny attól még nem neked lesz igazad.
2021. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!