Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen alulértékelt Lana...

Miért ilyen alulértékelt Lana Del Rey?

Figyelt kérdés
Lana zenéiben mesebelien fejti ki legmélyebb érzéseit gondolatait,ami teljesen elvarázsolja az embert emellett gyönyörű hangja van és csodálatos személyisége, mégsem figyelnek fel rá annyian, pl idén egy grammyt sem nyert ellenben az olyan énekesekkel akik nagy fenekekről,nemiszervekről énekelnek.Miért?

2020. okt. 1. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neki sajnos lejart az aranykora, ami tole polgarpukkasztas/kulonleges jelenseg volt, mara mar mindennapi es az ingerkuszobot sem eri el. Billie Eilish, SZA fele enekesnoket fogad el a mai ipar, Lana mar lejart szamukra. Meg mar rajta is latni hogy kifaradt, nem erdekli mar a nagy hollywoodi csillogas. A Lust for Lifetol kezdve minimum fel evet kesnek az albumjai (a mostani mar ket honapnal jar)..:D
2020. okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem Lanat.

De en ugy gondolom, hogy ez a stílus amit képvisel 2012ben volt divatos, azota nagyot változott a vilag es ez mar annyira nem kelendő mint volt.

Mar nem is olyan fiatal azert es kicsit slampos is lett, es tudom a zenet kell nezni de a külső is számít a sztárok körében sajnos 🤷🏼

Pláne a múltkori insta posztjaval rengeteg embert kiakasztott

2020. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nálunk nem igazán beszélnek róla.
2021. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!