Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik énekes a legjobb,...

Melyik énekes a legjobb, illetve melyik énekes a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Nekem a legjobb Tom Jones, a legrosszabb pedig Ariana Grande.

2020. nov. 9. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni ízlés dolga.
2020. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez relatív mindenkinek.

Nekem:

Legjobb: Poets of the Fall-ból Marko Saaresto (komolyan, annak a férfinak földön túli hangja van)

Legrosszabb: Hát nemtudom, nem tudok konkrét személyt megnevezni, mert akinek egyszer nem tetszik a dala, azt utána nem is hallgatom (érvényes ez az összes híres celeb énekesre). Úgyhogy ide inkább nem mondok semmit ^^"

2020. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív, női énekesek közül pl. szeretem Dolly Parton-t, Lana Del Rey-t, Tarja-t és Sia-t is de szerintem egyik sem feltétlen kiemelkedő olyan szinten hogy rá lehessen mondani hogy legjobb.

Sia a kedvencem, nyers és erőteljes a hangja, bármit ki tud énekelni még most is, fiatal korában persze nehezebb témákat hozott de mostanra sincs panasz.

De mind más stílusban, abszolút össze sem hasonlíthatóak meg hát minden énekese nem is hallottam.

Férfi énekesek között korai James Labrie szerintem párját ritkítja, nyilván most már nem az igazi a hangja.(de a 90-es években nem sok jobb volt nála szerintem)

A legsokoldalúbb talán Daniel Gildenlöw akinek hihetetlen hangtartománya van.

Ezek mellett természetesen megemlíteném Mike Åkerfeldt-t és Chuck Schuldiner-t akik forradalmasították az éneket kicsit már irányba.

Amúgy jobb lenne úgy a kérdés hogy kinek melyik a kedvenc, és legkevésbé.

Legjobb szerintem nincs, még adott stíluson belül sem feltétlen.

Legrosszabbat nehéz lenne mondani, mert mi alapján.

2020. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, kihagytam még 3 nagy legendás hangot:Bruce Dickinson, Dio és a korai Geoff Tate-t.

Tate szerintem emberfeletti teljesítményt nyújtott az Empire és az Operation:Mindcrime albumokon.

2020. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Whitney Houston

Legrosszabb: Tóth Gabi

2020. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem

Legjobb: Chester Bennington

Legrosszabb: nem tudom elég sok rossz énekes van :)

2020. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Legjobb: Kb. az összes metál és opera énekes


Legrosszabb: Halsey, Aidan Gallagher és Jessie Reyez

2020. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Szubjektív válaszokat lehet csak adni ilyen kérdésre, mégpedig az alapján, hogy kiket hallottál, kiket ismersz.


Szerintem a legjobbak: Florence Welch, Roisin Murphy, Floor Jansen, Adele (annak ellenére, hogy őt nem hallgatom)


A legrosszabbak: a pop-énekesek 90%-a.

2020. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy te mit hallgatsz. Én nem hallgatok pl mai techno, pop, rap és mulatós zenéket. Pl ha szereted a szintetizátoros zenéket akkor pl ajánlom a VNV Nationt. Én főleg ilyen zenéket hallgatok de mindenki más! Ízlések és pofonok! 😊
2020. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg énekesre gondolsz akkor is ízlések és pofonok! Én a legjobbnak Dave Gahant és Trent Reznort mondanám a legrosszabnak meg a mulatós zenék énekeseit. De mint az első válaszoló mondta egyéni ízlése van mindenkinek! 😊
2020. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!