Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a baja a gitáromnak?Ű

Mi a baja a gitáromnak?Ű

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom rendesen rátekerni a húrt, mert ha rátekerem, és még szorítom is, akkor is kienged, és csak annyi van hogy benne marad a húr, de tök laza lesz.

2020. nov. 27. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Először csinálod? Videót néztél húrozásról?
2020. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem először csinálom már, az elején esküszöm sokkal jobban ment
2020. nov. 27. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát befűzöd, annyit visszaengedsz, hogy 3-5 kör legyen a kulcsra tekerve kb, amikor fel van hangolva, vitézül megtöröd a kivezetésnél tekerés szerint hátrafelé, és tekered úgy, hogy a húrlábon minél kisebb szögben törve haladjon a hangolókulcs felé, igaz? Mert lazulni akkor tud, ha kevés van a hangolókulcsra tekerve, nyúlni meg akkor, ha rengeteg. Amikor felhangolod, egyenként enyhén agresszívan rá-ráfeszítesz a húrokra, és újrahangolod, igaz? Az nem szegi kedvedet remélem, hogy napi gyakorlás mellett kb az első héten nem tartja a hangolást!
2020. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fent említett hangolókulcsra tekerés a probléma. Én azt csináltam dühömben, hogy a 'g,h,e' húrokat rákötöttem, ami persze jó nagy szamárság, de legalább nem tudott elforogni.


Mivel nem derül ki, milyen hangszerről van szó, válogass a segítő videók közt: https://www.youtube.com/results?search_query=git%C3%A1r+h%C3..

2020. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban: ha eddig ment, és most kivételesen nem megy, szerintem kifogtál egy hibás szettet.
2020. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!