Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire lehetnék sikeres, ha...

Mennyire lehetnék sikeres, ha instrumentális Djent zenéket csinálnék?

Figyelt kérdés

Számítógéppel, hangszer pluginekkel. Ilyesmikre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=PO3jW6DWIxc

Ha így csinálnék saját zenéket, esetleg albumokat, és feltenném őket youtube-ra, szerintetek mennyire lenne igény ezekre? Ha már pár ezer megtekintésem lenne, az bőven elég lenne.

Vagy ha komolyabb terveim vannak, mindenképpen kéne ének is?



2020. nov. 30. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobbak is azért panaszkodnak, hogy olyan dömping van

amatőrökből, kocazenészekből, hogy a nagy tömegben elvész az érték.

2020. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj be valamit, és megmondom, mikor lesz belőle pénzed.
2020. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem igazi hangszerekkel csinálod?
2020. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dobolok de ahhoz nincsenek se mikrofonjaim, se olyan helyem ahol normálisan hangzana, gitározni, basszusgitározni meg nem tudok.
2020. nov. 30. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak 286 ezer ember van rajtad kívül, aki ontja magából az ilyen se íze-se bűze djent zenéket.


Én zenészként úgy gondolom, ha nem tudsz valami olyat zenét csinálni, ami csak egy kicsit is újat hoz valamilyen szempontból, akkor ne is csinálj inkább semmit, játsszál cover-eket.

2020. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem szeretnék a mai világban zenész lenni. Hiába van tehetség ott ahol az ízlés borzalom.
2021. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha vannak jó ötleteid új melódiákhoz, és összeillő jó akkordokat össze tudsz komponálni, biztos lesz "íze" a zenének.

Az Ample Sound szerintem is jó választás, én is azt használom, mint virtuális hangszert. (pontosabban a Vintage Cherry, LP és Metal Eclipse, ezeknek tetszik a hangzásuk)

Ha jól meg van masterelve biztos azt fogják hinni, hogy igaziak a hangszerek.

Én basszusnak MODO BASS-t használok (de az Ample Sound-nak is vannak basszusgitárjai)

Torzításnak mehet az Amplitube 5 vavy a Guitar rig 6 (amelyik jobban tetszik, nekem az előbbi, de az Ample Sound elektromos gitárjainak is van beépített amp-je, de ott nem annyira széles a választék)

Ja és a dob: Naughty Seal Perfect Drums kegyetlen jó hangzású dob plugin.


Itt vannak videók, kilo nagyságrendű megtekintéssel:

[link]

[link]

[link] (személyes kedvencem)

és [link]

De majd tőled is hallanék.

2021. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát FL Studiósként (ha abban dolgozol) el lehet érni ezres nagyságrendű megtekintést fél év alatt, onnantól hamarosan lassítani fog a nézettségszámláló... de mindenképp adj címkéket a videóhoz, hogy rá is tudjanak keresni, és részletes leírást, hogy mivel/mikkel dolgoztál
2021. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!