Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » LOONA nevezetű KPOP lánybanda...

AyLoona kérdése:

LOONA nevezetű KPOP lánybanda fanok? Ki a biasotok és miért? :)

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh, ez egy fogós kérdés.

Az az igazság, hogy 12 tagból számomra lehetetlen csak egyet választani, szóval van egy fő bias line-om, a többiek pedig mind wreckerek:D

De ők: Kim Lip, Olivia Hye, Gowon

Kim Lipnek nagyon szeretem a hangját, a kisugárzását, ő fogott meg legelőször és szerintem róla vannak a legjobb mémek, imádom őket.

Olivia Hye a legnagyobb mood, az ő személyisége a kedvencem. A Full Moon stage óta tartozik a biasaim közé, az a rap rész hihetetlen jó volt.

Gowonnak is nagyon szeretem a hangját, egyedi, talán az övét tudtam legelőször felismerni. Alulértékelt énekes és táncos, amit nagyon sajnálok. Ezek mellett rendkívül vicces, és van ez a "sassy" attitűdje. Nem is véletlen a princess megnevezése.

Hosszú lett kicsit, röviden: imádom az összes lányt.

2020. dec. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kim Lip a kedvencem, de mindenkit nagyon szeretek. Nagyon jó hangja van.
2020. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vivi, mert cuki. Nem követem a bandát, de Vivi nagyon szép.
2020. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nehéz kérdés. Én OT12 vagyok xD
2021. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon követem őket, de Olivia aki megfogott engem, mert ÉN SZERINTEM gyönyörűen néz ki.
2023. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!