Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (Elméleti kérdés) Lenne...

(Elméleti kérdés) Lenne létjogosultsága egy K-Poppal foglalkozó újságnak, vagy túl kicsi a célközönség?

Figyelt kérdés
Minden hónapban másik idol lenne a címlapon, lennének cikkek, érdekességek róluk, és természetesen több poszter is.

2020. dec. 21. 07:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
70%

Igen az égből kapott "szakemberek" mindig sokkal okosabbak mint aki valóban tanulta. Tiszta röhej, ezért tartunk itt ahol tartunk, mert a valódi szakembereket lenézzük, aki tényleg ért hozzá, és mondjuk inkább megnézünk 2 youtube videót és abból tájékozódunk. Amit ki tudja, h ki csinált. Manapság ettől szenvednek a szakemberek, hogy minden utcáról gyüttment ember azt hiszi h jobban tudja, mert hallott ezt-azt. Ha valóban találkoztál már közgazdásszal az hidd el jobban tisztában van vele mint te. Hidd el nem egy céget segítettem már ki csődközeli állaptból, de biztos jobban tudsz mindent, mert vállalkozó vagy. Tudtad, hogy a vállalkozó az nem szakember, hanem csak annyi, hogy pénze van? Szerinted a nagy cégek miért alkalmaznak közgazdászokat, meg pénzügyeseket? Mert nem értenek a szakmai dolgokhoz. Mapapság meg az, hogy vállalkozó vagy Mo.-on az semmit nem jelent. Mivel kb minden második ember vállakozó ma Magyarországon. Biztosan jól kitűnsz a tömegből.

De mégegyszer mondom hogy ez csak itt Magyarországon számít divatnak, hogy semmibe vesszük a dmszakemberek véleményét. És nem is működik itthon kb semmi. Vajon miért?

Egyébként meg ez a téma egyáltalán nem ide való. Ha továbbra is szeretnéd osztani az észt akkor ne itt írogass és tedd tönkre a topikot, hanem nyugodtan írj privátot. Én nem riadok vissza.

2020. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
33%

31 inkább vegyél vissza a képzeletbeli arcodból... ugyan ezt elmondhatom a közgaszdászokról tucatjával vannak a könyvelő meg még mindig jobban ért hozzá mint a közgazdász....! ja egyéni vállalkozó nem szakember? ja igen írtam üzletvezető vagyok... te hány céget is segítettél ki a csődből? hány éves is vagy? milyen cégek is voltak?


amúgy meg saját magadat járatod le! az a gond ezzel engem nem tudsz átverni mert én ténylegesen is egyéni vállalkozó vagyok és üzlet vezető is... ":D

és amit nem tom te írtál? hogy szja 15% úgy baromság ahogy van! össze keverted a szoccal de hát az csak az egyik amit fizetni kell!

ha gondolod el küldöm a múlt havi trnzakciómat privátban hogy lásd mennyit is fizetek hozzáteszem csak fél hónapot fizettem de már az meg volt 40 körül... ":D persze utána te is küldhetsz valamit ami bizonyítaná a te kis téveszmédet! tiszta vicc vagy itt okoskodsz felkapod a vizet miközben saját magad alatt vágod a fát és abszolút baromságokat állítasz igen meglátszik te ilyen kis senki luzer vagy aki okoskodni akar mert szerintem te még iskola padban vagy de már teszed magadat vagy ha van is közgaz. végzettséged akkor azonnal add vissza a sulinak vagy nem tom te mit is dolgozol vele de adót biztos nem számolsz és találkozni sem találkozol vele max te exceelen számolgatsz valami nettó bruttó árrés szintet.. amúgy sem adnak könyvelést közgazdászhoz hanem könyvelőhöz...

de mondom szívesen el küldöm az e havi átutalásomat és ott van a nav számla száma is amivel ellenörizheted hogy hova is ment az a tranzakció! te nyomorék

2020. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
33%
ja ment a kép... csak szólok ":D
2020. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
70%
A válaszaid értékeléséből kiderül, hogy ki járatja le magát, de privibe elküldtem a NAV oldaláról, hogy mi az szja és mekkora a mértéke, de mondjuk belőled kinézem, azt is, hogy náluk is jobban tudod a magyar adórendszert XD
2020. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!