Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube-on a videókban azért...

Youtube-on a videókban azért kapok egy rakat parfüm meg arckrém reklámot, mert nő vagyok? Az nem számít, hogy semmi női célközönségnek szánt tartalmat nem nézek rajta? (Meg máshol sem.)

Figyelt kérdés
Vagy a videókat megszakító reklámok adottak, nem célzottan mennek?
2020. okt. 18. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég ha nézel bármi kapcsolódó tartalmat, nem feltétlen videot, amúgy erre van a követés és reklámblokkolás...
2020. okt. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem folyton betétet meg tampont reklamoz. 😂
2020. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem bánnám a reklámokat, ha olyanokat kapnék, amik relevánsak számomra. Legalább jobban képben lennék az újdonságokkal, amiket ránk akarnak sózni. :D És az a fura, hogy rengeteg autós tartalmat nézek/olvasok/keresek, mégis valahogy úgy tűnik, hogy a nemem meg esetleg a korom (?) elsőbbséget élvez a reklámok terén. Pedig nem olvasok női magazinokat, nem keresek kozmetikai termékekre, semmi tipikus női tartalomra nem szoktam kattintani, se bulvárra. A Facebookon mondjuk kicsit jobb a helyzet, ott azért kevesebb nőknek szánt hirdetést kapok.
2020. okt. 18. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!