Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja mindenki Ed...

Miért utálja mindenki Ed Sheerant?

Figyelt kérdés
lehet erős kifejezés az, hogy utálja, de mindenhol azt látom, hogy emberek szidják és nem szeretik őt. esetleg, ha valaki meg tudná magyarázni nekem, azt megköszönném ^^

2020. dec. 25. 21:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
huh, hát köszönöm az ediggi hozzászólásokat. amit én hallottam az az volt ,hogy valami rosszul sikerült interjú után lett ilyen "divat" utálni őt, vagy nem tudom :D
2020. dec. 30. 12:58
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Én megnéztem egy videóban hogy egy szál gitárral egyedül nyom végig egy koncertet. ÉS az még oké hogy fél playback és nincs élő zenéje hiszen egyedül áll színpadra de hogy még állítólag ezért elkér dollár milliókat egy-egy fellépésrt számomra érthetetlen hogy miért lett ennyire felkapott. Akinek jó a hangja és nagyon jó szövegeket meg zenéket tud írni mág ők sem koncerteznek egyedül egy szál gitárral egy nagy színpadon több tízezer ember előtt. Semmi élmény nincs egyhangú mert nincs külön dobos sem és szintis sem. Amit ő csinál egy kisebb klub koncerteken elfér de nem egy nagy koncerten. De mit várunk hogy ha már egy szál DJ emberre is milliók tombolnak?
2021. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az nem szimpi benne, hogy állítólag egy csomó zenéjét lopta és sorra vesztette is a pereket…

Például elvileg a Photograph és a Shape of You C. számokat is lopta, olyan szinten hogy a konkrét kotta ugyanaz mint már létező zenéknél…

2021. aug. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálat? Túlzás lenne. Én utálni nem utálom, csak unom. De nagyon. A Shape of you pl nagyon középszintű zene, azaz nem rossz, nem szaladok a falnak tőle, de korántsem akkora durranás, hogy 5 éves számként a rádiók "igazi mai sláger" gyanánt naponta 5x-10x leadják. Amikor meghallom, már feláll a szőr a hátamon és ha tehetem, eltekerek. És nem azért, mert utálom, hanem azért, mert a színvonalához képest túl sokszor hallottam már. És ha egy nem túl jó számot sokat hallgattatnak veled, kezded nem csípni.
2021. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!