Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan javítsak a gitárjátékomon?

Hogyan javítsak a gitárjátékomon?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értem hogy a srác, hogyan penget, annak ellenére hogy elmondja, nem jön össze. Valaki el tudná kicsit részletesebben magyarázni hogyan is penget?


2020. dec. 31. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. De komolyan. Eleinte nekem sem úgy szólt soha, ahogy én azt akartam volna/láttam valakitől. Sok türelem és gyakorlás.
2020. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
Az első jól írja. Ez a legjobb tanács, ami adható.
2020. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gitárral kelsz és fekszel. Amikor nem a csajokkal akkor vele vagy. Az ágyadon is van külön helye.

A viccet félre, tanuld meg a helyes kéztartást, (vannak videok róla) ne legyen görcsös a kezed és csak annyit fogj amennyit mindenképpen muszáj és inkább legyél következetes, ne agyalj folyton.

2021. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ágyadon is van külön helye. Az a vicc hogy nem vicc, most tettem le hogy a család tudjon aludni 😂 egyébként maga a pengetést nem értettem, de egy nálam hozzá jobban értő azt mondta hogy a végül tökéletesen rendben van. Ami jelenleg frusztrál nagyon azok a barrés akkordok, nincs kicsi kezem, de jelenleg nem érek el 2 bunddal arrébb 😂
2021. jan. 2. 03:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ebből a videóból tökéletesen látható, hogyan penget, ennél részletesebben nem lehet.

Gyakorold, amíg nem szól úgy, ahogy szeretnéd.

2021. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!