Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eminem vs Snoop? Több lent.

Eminem vs Snoop? Több lent.

Figyelt kérdés

Szerintem Snoop indokalatnul sértegette Eminemet, Eminem munkásságát. Viszont Eminem ezt érthetően nem hagyta szónélkül.

Az a kérdés Snoop visszalő-e Shadyre, vagy behúzza fülét-farkát.

Én Snoop helyében utóbbit tenném.



2021. jan. 9. 21:23
 1/6 anonim válasza:
Ez mikor történt? Melyik zenében?
2021. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Keress rá youtubon van egy korrekt videó ami az eljétől meséli.

Röviden annyi, hogy snoop megsértette Emet azzak, hogy azt mondta, "meglennék a zenéje nélkül", ez annyit tesz, hogy számára az Eminem által készített zene értéktelen. Erre Eminem a Zeus című számban reagált.

2021. jan. 30. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
"meglennék a zenéje nélkül" - ezt azért nem nevezném olyan nagy sértésnek, inkább csak szubjektív véleménynek. Egyébként én kifejezetten szánalmasnak tartom, amikor énekesek/rapperek a zenéiken keresztül szólnak le más előadókat és még névszerint is említik őket, szóval ez miatt kicsit csalódtam Eminemben.
2021. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hozzátenném, hogy a fent említett emberek közül egyiknek sem vagyok a rajongója (3-as vagyok).
2021. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Egyébként én kifejezetten szánalmasnak tartom, amikor énekesek/rapperek a zenéiken keresztül szólnak le más előadókat"

Lol ez HipHop fanoknak szólt, ez, hogy beszólogatnak egymásnak zenéken keresztül, ez szerintem alapvetően beletertozik a HipHop műfajába.

Ez kicsit olyan, mint anno a rómaiaknál a gladiátor harc, csak itt nem az erősebb, hanem a zeneileg/szövegileg profibb nyeri a csatát.

Nézz utána Eminemnek hány ilyen harca volt más rapperek ellen. Legutóbbi pl. A Killshot, mellyel MGK Rapdevil című számára válaszolt.

Nem csoda, ezt a beefet is vitte.

2021. febr. 1. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem utasítom vissza az egész műfajt, csak egyszerűen a mai napig nem értem, hogy ezeket a "vitákat" miért kell hallgatóság előtt lerendezni, sőt, annyira azt sem értem, hogy (többnyire) felnőtt emberek miért lelik abban örömüket, hogy nagyobbat tudnak beszólni egy olyan embernek akit nem kedvelnek/utálnak. Ha kultúra része, ha nem, értelmesebb lenne figyelmen kívül hagyniuk azt, aki nem igazán a szívük csücske.
2021. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!