Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan csatlakozhatnék mégis...

Hogyan csatlakozhatnék mégis más felhasználó Spotify premium csomagjába?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval kiraktak egy családi prémium csomagból, és van meghívóm egy másikhoz, viszont a szabály szerint 12 hónapon belül nem lehet csomagot váltani. Van esetleg mégis valamilyen kiskapu? (Új fiókot nem szeretnék csinálni, mert akkor az adataim eltűnnének.)

#zene #zenehallgatás #Spotify #Sporify Premium
2021. jan. 10. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály, hogy 12 hónapon belül nem lehet csomagot váltani.

Én 3 hónapig használtam az ingyenes prémiumot, majd 1 hónapig fizettem egyéni profilt, és az ezt követő hónapban bejelentkeztem egy családi csomagba.

Honnan vetted, hogy ne lehetne ilyet?

2021. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosítok, más csomagjából nem lehet így ugrálgatni. Ahogy írtam, ezt írta, amikor próbáltam egy másik családiba belépni, hogy más által birtokolt csomagokból nem lehet egy éven belül váltani.

Közben amúgy már írtam a Help Centernek, ahol azt mondták, hogy Premium szolgáltatást csak egyéni csomagban tudok igényelni szeptember 10-ig. Szóval addig ki kell bírnom valahogy..

2021. jan. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!