Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan alapítsak zenekart?

Hogyan alapítsak zenekart?

Figyelt kérdés

Megtanultam gitározni, és zongorázn is tudok.

Csak már nem olyan egyszerű embereket találni mint régebben, mert a rock népszerűsége csökken...

Én egy heavy metal bandára gondoltam, mint pl a GUNS N ROSES, de rappes elemek is lennének ritkán benne.

Honnan szerezzek embereket, esetleg nem tudtok valami oldalt vagy nem ismertek valamit?

Ja és Szabolcsban élek és 16 éves fiú vagyok



2021. jan. 12. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Ma már nem menő zsíroshajú rockernek lenni. Szerezz midi controllereket meg egy DAW-ot és kezdj el elektronikus zenét csinálni. Abban is gitározhatsz néha napján.
2021. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A zenészaprón tehetsz egy próbát. De már az sem a régi, nem olyan nagy az élet. De hátha szerencséd lesz. Akár csatlakozni is tudsz egy meglévő bandába, az egyszerűbb, mint teljesen a nulláról felépíteni, hamarabb lesz színpadképes a produkció.
2021. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2: Köszi!


#1: Igen, sosem fürdök, és a ruháimat sem mosom ki soha.

Honnan tudtad?

2021. jan. 12. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

K-rva nehezen.

Alig találni embereket hozzá.

Szerintem baráti körből kéne érdeklődni először, hátha pár ember kedvet kap hozzá, vagy esetleg van olyan haverja, akit érdekelhet.

2021. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
REgisztrálj a hangmester.hu fórumára, ott még viszonylag aktív a zenészkereső topik.
2021. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Am a Guns N Roses az nem heavy metál.
2021. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem éppen jó időzítés, amúgy koncerteken érdemes ismerkedni, ott biztosan találsz zenészeket.

Illetve nézz körül hazai rock/metal fórumokon, biztos akad zenésztárs.

Mondjuk először érdemes megvárni míg ennek a járványnak vége lesz...


#6.Már hogy ne lenne Heavy Metal?

Appetite for Destruction egyik legnagyobb(bár szvsz. legnépszerűbb) heavy metal albumok egyike, vannak persze hard rock számok is rajta de bőven odatehető.

Glam metalnak is szokás nevezni őket, a kicsit populárisabb zenéik miatt.

2021. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó!

És a Guns N Roses igenis heavy metal csak lehet ő nem hallotta pl. a Welcome to the Jungle-t

2021. jan. 14. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sehogy. Ma már nem menő zsíroshajú rockernek lenni. Szerezz midi controllereket meg egy DAW-ot és kezdj el elektronikus zenét csinálni. Abban is gitározhatsz néha napján."


Nem mindenki éri be egy sz..os kis gagyi könnyű zenével haver.

2021. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!