Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tekashi vs Lil Pump. Ki a jobb?

Tekashi vs Lil Pump. Ki a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem tekashi jobb. Nektek mia véleményetek

2021. jan. 17. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
T.Danny
2021. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lil Pump. Az ő első albuma szerintem tök jó volt; akkortájt, mikor az kijött, gyakran hallgattunk tőle haverommal számokat.

Ellenben Tekashi zenéjét mindig is kifejezetten idegesítőnek találtam, nem hallottam tőle olyan számot, ami tetszett volna. Szeretem az agresszív, ütősebb rappet, de az ő előadásmódja nagyon hamar kifejezetten fárasztóvá válik.

2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lil pump egy one-hit wonder, Tekashi meg egy mainstream arc. Eredetibb is mr gucci gang csak lemajmolta az akkor éppen menő mumble rappet de kiemelkedni soha nem tudott igazán, az eredetiség szikrája sincs meg benne.
2021. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár mindkét előadó elég sok savat kap, összességében Tekashi69-nek még mindig vállalhatóbbak a cuccai mint a guciganggucigangguciganggucigang meg drosedrosedrosedrosedrose.
2021. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha választani kell, akkor Lil Pump. Az ő zenéi legalább elhallgathatóak, 69 sok zenéje gyakorlatilag fülsértő. De egyikőjüket sem tartom túl nagyra, a hip hop szakma legalján vannak nagyjából. Túlzás nélkül több 100 rappert tudnék mondani akiket inkább hallgatok.
2021. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudnám megmondani, hogy összességében melyikük jobb, én úgy gondolom, hogy Lil Pumpnak a korábbi számiai voltak jobbak, míg 6ix9ine-nak az újabbak.

Pl.: Lil Pumptól szeretem az ESKEETIT-et és az I Love It-ot, de a Gucci Gang és a Drug Addicts sem rossz. Az ILLUMINATI szerintem borzalmas lett, a Drop Out és az Off White pedig számomra egyszerű és unalmas.

Sokat hallottam, hogy 6ix9ine legütősebb számai a GUMMO és a Billy. Nos, ütősnek ütősek, de nekem már nem annyira tetszett ez a túltolt "gengsztörködős" stílus, egyedül azt éltem, amikor a GUMMO-ban a refrént ordibálta (vagy nem biztos, hogy az a refrén, mindenesetre a legelején és nagyjából a közepén is hallható). Az újszámai közül szoktam hallgatni a TROLLZ-t és a YAYA-t, ezek hangzásban nekem sokkal jobban tetszenek, mint az előbbiek.

2021. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Hmm, fos és hányás közül választani... Hát, inkább nem választanék.
2021. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#4-es válaszolóval értek egyet, majdnem olyan mintha én írtam volna; de amúgy egyikőjüket sem tartom valami óriási tehetségnek, csak simán 6ix9ine néhány nótáját egész elfogadhatónak találtam.
2021. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem inkabb 6ix9ine
2021. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mike Shinoda
2023. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!