Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a népszerűbb a Kpop...

Melyik a népszerűbb a Kpop vagy a beatbox?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Kpop
Beatbox
42 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos a Kpop. Fel nem fogom, hogy európai ember hogy tudja azt a nyavalygást hallgatni.
2021. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
#1 Mindenkinek más az izlése , mi sem szóljuk le tiéd (legalább is én nem) szóval kérlek te se tedd
2021. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Én Kpopot hallgatok, de szerintem rohadtul nem mindegyik nyavalygás (bocs hallotad már Lee Felix hangját?) ebből is látszik, hogy te a BTS és pár híres bandán kívül nem ismersz nagyon mást. Személy szerint én inkább a rappesebb bandákat hallgatom. Persze én is alá írom mindenkinek más az ízlése és ezzel nincs is semmi baj. Szar, hogy sokan egyből fikázzák a kpopot csak az őrült fanok miatt vagy csak azért mert BTS-t ismerik miközben szinte minden bandának más a stílusa. Én nem azt mondom, hogy ezek után mindenki kpopot hallgason. Személy szerint én se rajongok a BTSért, de van pár régi szám amit ritkán hallgatok tőlük.
2021. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
17%

kpop híresebb de beatbox-hoz 1 milliószor több tehetség kell

tanuld meg mindig az a legnépszerűbb ami a legkönnyebb a legjobban fogyasztható amit tudnak majmolni a fanok most egy freddie mercury kaliberű személy nem lesz a legnépszerűbb mert akkora tehetsége van hogy nem fogja mindenki majmolni (az már más hogy ő élete végéig zenész lesz nem csak pár évig és nem kell neki folyamatosan eldobni a koncepcióját-stílusát és újat kipróbálni)

2021. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
0%

3-as azért erős túlzás azt mondani hogy minden kpop banda más stílussal rendelkezik!!! hol élsz te? melyik is játszik jazzt vagy latin zenét esetleg rock-ot? ja semelyik

nem kell valótlant állítani igaz van 1-2 jó énekes de lásd be a többség az nem jó az nyavalygós és vagy végig rappel ennyi de azt sem eminem szinten hanem ilyen felejthetős szinten van 1-2 jó rapper is de azok a kíételes zenészek! ők azért jók mert van tehetségük nem pedig azért mert a cégek laborban állították elő mint a többi 299-et!

de ha már itt tartunk kpop-ban ailee a legjobb énekes

lee felix-et nem ismerem de hallgattam aileet és habár még mindig nem stílusom amit csinál de hallom a hangját van ott technika van ott hang koreai szinten ez nagyon ott van! kpop szinten meg veri az esetek 99,9999999999999%-át!

2021. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%
Halottátok már a Stray Kids - Awaken című számát? Köze sincs a nyavalygáshoz. A második kommentelő vagyok. Alá írom szerintem feleslegesen csinálnak ennyi kpop bandát nincs értelme és sajnos sokszor tényleg kirakat babának tűnnek. Személy szerint én utálom ha sok sminket tesznek egy idolra. A beatbox meg tényleg király bár én személy szerint minden zenei műfajt meghallgatok.
2021. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Elírtam harmadik kommentelő voltam xd.
2021. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
0%

és bocsánat most hallgatok közben egy compilationt róla épp egy karaoke-ban énekelnek és... bocs de elég rossz sőt repedt fazék!

és habár elég érdekes a hang terjedelme alá íróm de nem erről szól az ének hanem hogy a hangok legyenek a helyükön...!

ahogyan beszéltél róla tényleg azt gondoltam hogy oké talán egész jó de nagyot csalodtam!

2021. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem minden banda de azért egy Apinknek és Dreamcathernek rohadt más pl a stílusa.
2021. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
9-es oké és akkor ehhez jön még 30-30 amiknek ugyan az a stílusa!
2021. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!