Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a népszerűbb a Kpop...

Melyik a népszerűbb a Kpop vagy a beatbox?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 21:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
30 igen mivel a kpop sokszor alkalmaz más stilus jegyeket is úgymond feleseket mert hamar unalmas lenne akkor ha nem lenne minden egyes évben más koncept mint az előző...
2021. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Winner és még sok más banda nem csinál ilyet attól még nem unom őket :/. Szerintem nem baj, ha mást is kipróbálnak. Az 5sos is pl pop és rock banda még is király számokat adnak ki...
2021. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Winnert nem láttam még én csak általánosságból beszéltem mert nézd meg mamamoo itzy apink lovelyz gfriend red velvet stb

Seventeen bts txt astro nuest exo stb évenként van új koncepció és ez a feles stilus ötvözet

2021. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Igazad van bár szerintem az Apinknek jót tett. De tényleg van ahol már szerintem sem kéne.
2021. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Igen valakinel beválik valakinek nem mind ez tervezés kérdése
2021. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Felix nem egy énekes, nem vocal szerepet tölt be a bandában. Ő maga is tudja, hogy nincs tökéletes hangja, de gyakorol és dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Azt, hogy nem nyavalyog én arra szoktam érteni, hogy eléggé mély hangja van :)). Plusz azt se felejtsük el, hogy rengeteget szenvedett a nyelvi akadályok miatt. Amíg más gyakornokok a hangjukat fejlesztették, ő addig a koreaival küzdött. Felix egyébként valamennyire tud beatboxolni,(nem az olyan emberek szintjén, akik rendszeresen ezt művelik), hamár úgyis az volt a téma, hogy a beatbox népszerűbb e vagy a kpop :3
2021. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

36 ha jól tudom félig ausztrál nem?

én azt nem értem miért megy bárki is koreába amikor egy fejlett országban van pl ausztrália vagy az usa esetleg kanada... ez elég gáz hogy mennyire befolyásolják őket a koreai "rokonság" nem azért de egy nyugatinak + ausztráliának korea nem épp játék és mese! teljesen más világrend és főleg nem értem hogy miért mennek kpop idolnak!!! azért egy nyugati civilizációban nevelkedett ember elég nehezen fogadja ha elveszik az alapjogait mint ember mint személy...! az meg a másik ha ausztráliában élt akkor csak azért akart kpop idol lenni mert nem volt tehetsége már bocs de akinek egy másik országba kell mennie hogy "befusson" mint színpadi zenész ott vannak problémák főleg ha egy fejlett országról beszélünk... főleg ha kpop idolokról beszélünk akiket futószalagon gyártanak...

ezt most nem kötekedésből írom hanem meglátásként

2021. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Migos,Dababy kombó és meglátjuk mennyi esélye lesz a BTS-nek :DDD
2021. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#37 Felix 100%-ban koreai, csupán csak ausztrál állampolgár, hiszen Sydneyben született.


Felix kpop idolnak akart menni és kpop idolok csak Koreában vannak, szóval nyugaton vagy Ausztráliában nem tudott volna nagyon az lenni. Azt mondta, hogy azóta szereti a kpop-ot és dédelgeti magában azt az álmot, hogy idol legyen, amióta látta a Super Junior fellépéseit a tv-ben.


Plusz ha már felhoztad azt a témát, hogy a kpop csapatok futószalagon gyártott bandák, akiket a kiadók hoznak létre, a Stray Kids, aminek Felix is a tagja, egy olyan csapat, amit nem a kiadó hozott létre, ami alatt tevékenykednek, hanem az egyik tag választotta ki a tagokat még a gyakornokságuk alatt, ami páratlan a kpop iparban, szóval rájuk nem annyira igaz, hogy egy futószalagon gyártott banda

lennének. A Stray Kids-nek több hatalma van saját maguk felett, mint más bandáknak. Gondolok itt arra, hogy például beleszólhatnak a promóciókba, a koncepciókba, hogy mikor adnak ki comebacket és a koreoik és a dalaik is 99%-ban az ő kezük munkája, plusz megvan a joguk elutasítani az ügynökség producereit és a ceo-t is, ha az alap, amit írtak nem tetszik nekik, de azt is ők csinálják az esetek 99%-ban, mielőtt félreértenéd. Több mindent megenged nekik a kiadó, hogy beleszóljanak. És ez mind már a debut előtt is így volt. Self-made csapat.


Miután Chan kiválasztotta a tagokat és elmentek a Stray Kids show-ba, Felix akkor volt kb fél éve gyakornok (szinte az összes tag rövid ideig volt gyakornok, kivéve Chan, aki megalkotta a bandát, ő majdnem 8 évig volt az), azóta benne van a kőkemény, igazi idol életben, szóval nem sok ideje volt fejleszteni magát. De mint már említettem Felix nem a vocal a bandában, pont azért, mert nincs annyira jó hangja, ezt nem tagadom.

2021. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

39 értem de ez csak egy kivételes csapat akkor... sajna

de pár kérdés ha van időd

oké hogy 1 tag választotta ki a csapat tagokat de

ki adta a pénzt?

egyéni vállalkozok avagy a jogok a cégnél vannak vagy pedig maguknál?

oké hogy ők írják a számokat ez nem jelent semmit de a számoknak kik a producerei mert az is számít

valamint kik adják ki a termékeket ők vagy pedig a cég?

mert ha a cég adta a pénzt akkor már nem akkora a hatalmuk

ha a cég alatt dolgoznak akkor még kisebb a hatalmuk

mert tény ha egy énekes valami alatt van koreában akkor az inkább báb mint énekes! ezt remélem te is belátod


mert ha csak a tagokat válogatták ki az sem jelent semmit sem mert minden másban a cég dönt (az sem nagy szabadság hogy a dalokat írják sok idol csinálja ez amolyan pénz spórolás főleg a bighit-nél szinte mindegyikben a ceo 1-2 író meg az adott csapat tagjai írnak tölteléket de azon érződik hogy csak kevesebb legyen a kiadás...)

2021. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!