Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a népszerűbb a Kpop...

Melyik a népszerűbb a Kpop vagy a beatbox?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 21:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%

Itt egy link arról, hogy Lee Felixnek milyen a hangja.

[link]

2021. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
#5 a Day6 egy k-rock banda es meg van sok k-rock banda ha szeretnel hallgass bele nehany zenejukbe :)
2021. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%

van 3-4 variáció és ennyi!

lányos édibédi-melodikus, girlcrush, rap-rock (meg ezekhez megy a szexuális kizsákmányolás)

srácoknál

rap, hiphop, rockos, melodikus

2021. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
oké de ez ének? én énekről írtam! sőt azt írtam is hogy elég érdekes hang terjedelme van de ez nem ének! énekben kb az átlag alatti kpop szintet hozza!
2021. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
8%
az awaken meg mint dallamra nem rossz de inkább rap-rock ének alig van benne lee felix meg épp hogy csak szerepel benne
2021. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
95%
Okés ne értsetek félre én az Awakent azért ajánlottam mert meg akartam mutatni, hogy nem minden kpop banda nyavalygásból áll itt nem az volt a cél hogy Felixet mutassam be és amúgy régen nagyon kevés szövegeket kapott.
2021. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

de mondom nézd meg aileet ég és föld a különbség de nem azt mondom hogy csúcs kategóriás énekes mert nem az de ott koreában viszont ő az egyik legjobb legalábbis kpop énekesek közt oda ver mindenkinek! éppen ezért is solo énekes mert hozza azt a szintet amit mások csak 6-7 fővel tudnak!

de ha már egy kőkény attilával kellene összemérnem akkor nos...

kőkény 100 pont

ailee 30...

sajna világ szinten is elég jól tartja magát és még autotune és studió munka nélkül is hozza ugyan azt a szintet amit a kpop idolok kapásból nem tudnak még azt a szintet sem amit csinálnak a lemezeken...

2021. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
12%
16 oké de a nyavalygást nem a hang színre értették hanem a tehetségtelenségre... a dal meg ahogy mondtam nem rossz jó a dallama és üdítő hogy nem fél másodpercenként mondják hogy saranghae
2021. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
93%
Megértelek és Aileet nem is merem de majd utánna keresek. Én csak a véleményemet szerettem volna kifejzni le is irtam hogy nem csak kpop bandákat hallgatok mindenkinek más tetszik jobban. Most éppen nállam ez a nyerő, de lehet később más lesz. A kedvenc bandám 3 éve a 5sos és például az se kpop banda. Lehet másoknak szebb hangjuk van de attól még lehet egy kpop szám is jó.
2021. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat én értelmeztem akkor félre 18as. Mint le írtam, hogy pont ezért felesleges a sok kpop banda egy évbe rohadt sokat debültáltatnak és hát van aki tényleg nem jó. De azért van pár jó énekes.
2021. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!