Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A youtube miért lett tele...

A youtube miért lett tele reklámokkal?

Figyelt kérdés

A zene elé bevág 2 reklámot, amikor mobilneten vagyok akkor olyat tesz be, ami 20 másodperces, és át sem lehet ugrani. Olyan is volt hogy a zene közepén indult el egy reklám.

Azóta mondjuk már váltottam más zenehallgató programra.

Csak csodálkozom, mert anno nagy dolog volt ha hetente egyszer reklám volt, most meg minden egyes zeném előtt van hírdetés.

Ennyire kéne nekik a pénz? (Mondjuk kinek nem...)



2021. febr. 2. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
De, ennyire kell nekik a pénz, mert nagyon sokáig több volt a kiadásuk mint a bevételük. Erre találták ki a youtube előfizetést, amivel nem lesznek reklámok, de az ingyenes felhasználokból csak így tudnak elég pénzt kicsikarni
2021. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Ember, milyen reklámok?Évek óta nem láttam reklámot youtube-on! Felraksz egy adblock plust, egy ublock origint és egy ghostery-t és bye bye reklámok! Nekem egyet sem ad be!


Ha meg telefon, akkor windows phone! Azon nincsenek reklámok a youtube-on, se sehol!

2021. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a YouTube-ra feltöltő "zenészeket" mondanám pénzéhesebbnek, hiszen ők "kérnek" reklámot a videójukba, nem kötelező keresni vele.
2021. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Vadkapitalizmus van, sokan az anyjukat is eladnák szervenként ha tehetnék. Ezért találták ki a uBlock Origint, a Privacy Badgert, és a YouTube Vanced-et is.
2021. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Adblock... Manapság elég emredek nélküle netezni.
2021. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

De legalább halk/néma reklám lenne a zenék előtt. "Imádom", mikor full hangerőn hallgatom a dalokat, aztán egyszercsak ordít a b uzi reklám. "RENDELJ A FOSPINCÉRREL!!!444!!4!"

Hogy dögölne meg a megalapítója!

2021. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nálam nem lett.
2021. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

3-asnak igaza van.


A records zene kiadók kérik a reklámokat, nem kifejezetten a Youtube.

2021. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Megvette a google...
2021. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mobilról hallgatod, akkor csak ráfrissítesz (felülről lefelé lehúzod a képrenyőt) és nem kell megnézned, mert azonnal eltűnik
2021. febr. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!