Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet valahogy a Youtube-nak...

Lehet valahogy a Youtube-nak írni reklámokkal kapcsolatban? (Wish)

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan szinten idegesítenek ezek az erőszakos Wish reklámok, hogy néha már a földhöz vágnám a telefont. A hirdetéseket nem tudom sehogy se szabályozni (semmit se ér a szabályozás), már letöltöttem ezt az idióta alkalmazást, hátha eltűnik, de ugyanúgy minden második videónál ez a kamu, kínai, gagyi oldal reklámozza magát.

Ha a YT-ot sehogy se lehet elérni vagy a Googlet, akkor van valami reklámtiltó?

Amióta ezt írom 2 Wishes csodát is meg kellett hallgatnom, éljen, éljen!

Bocsi, nagyon paprikás vagyok már.

Előre is köszi a segítséget. :D



2018. okt. 30. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Adblocker, keress rá!
2018. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetni épp lehet, hogy lehet írni, de a világon semmi beleszólásod nincs a dolgokba. Te egy végfelhasználója vagy a rendszernek, senkit nem érdekel az igényed vagy panaszod, és ahogy eddig nem kérték ki a véleményed reklámozási ügyekben, most sem fogja őket érdekelni a szubjektív problémád.


Használj reklámblokkolót, mint mindenki (aki nem kezdő internethasználó). Adblock mellett a ublock origin ami még szóba jöhet (az egyik, vagy a másik, a kettő együtt értelmetlen), gondolom telefonon is ugyanúgy megvannak ezek.

2018. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van már StopAd appom, letöltöm akkor az AdBlockot, hátha.
2018. okt. 30. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Ne töltsd le. Az adblockot érzékelik az oldalak, a reklámügynökségek meg fizetik hogy az ő reklámjaikat ne blokkolja. Többet blokkol, mint a semmi, de még mindig elég szar.


uBlock Origin ◄ ez kell neked.

2018. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4 Hát én nem tudom, nekem az adblock van fenn és soha semmilyen hirdetést sem látok.


Csak kíváncsiságból, linkelnél nekem egy olyan youtube videót, ahol olyan reklámok vannak, amiket az adblock nem szűr meg?

2018. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem használok adblockot és nem fogok a kedvedért. Régebben használtam és sok helyen nem blokkolt reklámokat, viszont sok oldal érzékelte, hogy telepítve van és blokkolta az oldalt, amíg le nem tiltottam. uBlock Originnel sosem futottam bele ilyenbe.
2018. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

"Nem használok adblockot és nem fogok a kedvedért.


Kértem én ilyet?


Régebben használtam és sok helyen nem blokkolt reklámokat,"


Aha, szóval úgy mondasz véleményt egy termékről, hogy 1. nem is használod, 2. egy régebbi fejletlenebb verzióból vonsz le következtetést.


Nem tudom mi ez a pökhendi stílus, de én abszolút jószándékkal kértem tőled, hogy oszd meg a tapasztalataidat, mert velem sose fordult elő, hogy valamilyen reklámot is átengedett volna. Lehet, hogy tévedek és ha tényleg igazad lett volna, akkor én is áttértem volna arra, amit te is ajánlottál.

2018. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Csak néhány hete álltam át adblockról, pontosan azért mert egyre szarabb volt. Utoljára talán valamikor 5-6 éve csinálta azt az adblock, amit kellett neki.


Egyébként ha fogod magad is egy kicsit is rákeresel az Adblock körüli eseményekre, rá fogsz jönni, hogy pont ők azok, akik kiárusítják a felhasználóikat.


Pökhendi stílus meg nem volt sehol eddig, de ezentúl meg fogod kapni.

2018. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Ezzel voltál/vagy pökhendi:

"Nem használok adblockot és nem fogok a kedvedért. "

"Pökhendi stílus meg nem volt sehol eddig, de ezentúl meg fogod kapni."


Mondjuk igazából én tojok rá, csak megjegyeztem, hogy a stílusod nem éppen barátságos, de úgy látom nem jutott el hozzád, na mindegy.


A témához visszatérve rákerestem a neten és te kevered a két programot. Ami a felhasználok adataival élt vissza, az az Adblock Pro volt, melynek a "mezei" Adblockhoz semmi köze nincsen. ( [link]


Illetve elterjedt egy hamis adblock plus, de azt is már kiírtották az áruházból ( [link]

2018. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!