Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez tényleg igaz? - Shawn Mendes

Ez tényleg igaz? - Shawn Mendes

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy gyerekkorában olyan rossz hangja volt, hogy még a családtagjai is le akarták beszélni az énekességről.


Mit gondoltok erről?



#zene #énekesség
2021. febr. 9. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Szia! Igen, ez igaz. Az anyukája, Karen és a húga Aaliyah többször is mondta, hogy állandóan zaj volt a házban és már nagyon zavarta őket. Természetesen a családja folyamatosan támogatta Shawn-t, illetve az édesapja, Manuel adta a fő löketet. Shawn írni szeretett volna egy dalt, mire Manuel csak annyit mondott neki, hogy: Hát akkor írj egy dalt. És így kezdődött minden. Reneteget gyakorolt, írt, énekelt és gitározott és megszületett az első dala. De a kérdésedre visszatérve, amiket Karen és Aaliyah mondott, azok alapján kiderül, hogy Shawnnak kiskorában nem volt jó hangja, de rengeteget gyakorolt és megérte. Ha még nem láttad, akkor nézd meg Shawn dokumentumfilmjét, nagyon tudom ajánlani, rengeteg dolgot megtudhatsz belőle :D . Netflixen fent van, ha nincs Netflixed, akkor írd be, hogy Myflixer, ott is meg tudod tekinteni (angol felirattal), de lehet, hogy nCore-on fent van magyar felirattal és onnan le tudod tölteni. Remélem tudtam segíteni :)
2021. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is olvastam
2021. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2021. febr. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!