Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha tizenéves létemre a Beatles Sgt. Pepper's lonely hearts club band c. albumát hallgatom?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim lenéznek emiatt.

Nektek mi a véleményetek?



2021. febr. 9. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Sztem nem baj. Hallgasd azt amihez kedved van. Csak azért célszerű melette olyan zenéket is hallgatni amiket ők hallgatnak mert akkor jobban tudsz velük beszélgetni. De ha szereted a régi zenéket hallgasd nyugottan. Én is hallgatok olyan zenét amit lehet más korombeli nem hallgatna
2021. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is teljesen normális, mindenki azt hallgat amit akar, engem is megmosolyogtak, mert régi zenét hallgattam, de nem igazán érdekelt.


Az 1-essel abban nem értek egyet hogy célszerű olyan zenét is amit ők hallgatnak, miért is kellene olyat hallgatni ami nem tetszik?


Attól még lehet beszélgetni valakivel hogy nem egy a zenei ízlésünk, más téma is van.

2021. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kaladze ***** válasza:
100%
Miért ne lenne az, ha neked ez tetszik, jó az izlésed... mindenesetre tedd magad próbára több stílusban is... már úgy értem rájösz azon kívül még mi tetszhet, szuper mert nagyobb lesz a látóköröd, de ami nem tetszik kifejezetten ne erőltesd, de ha valami csak fura adj neki még pár esélyt...ezt azért írom mert nekem volt fura a Sgt. Pepper a Beatles-től én nem is tudtam hogy a Yeah, yeah korszakon kívül ilyen lemezt is kiadtak, eleinte fura, volt másodszor érdekes, harmadszor jó, negyedszer csúcs...és a mai napig a kedvenc lemezem.
2021. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Azt hallgatsz, amit akarsz.
2021. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak régi előadókat hallgatok, a kortársak közül is kb csak japánokat :D


Szerintem semmi baj vele, ha lenéznek emiatt, az csak az ő zenei "műveltségük" szegénységét mutatja.


Ha meg tudod, hogy ilyen gyökerek, nem kell emlegetni, hogy te miket hallgatsz.

2021. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, hallgasd ami neked tetszik, ne adj más véleményére. Nekem is a 80-90-es évek zenéi jönnek be. A mai zenék nagy része hallgathatatlan.
2021. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy rá büszke, ugyanis a zeneszakma által megszavazottan a világ legjobb könnyűzenei albumát hallgatod.

Soha ne hagyd, hogy befolyásoljanak, hisz úgy tűnik ritka jó ízlésed van. Hála isten, hogy vannak még ilyen fiatalok.

Majd később rájössz ha idősebb leszel, hogy mit is hallgattál, és büszke leszel magadra, mert akkor fogod megérteni, hogy amit te szerettél az legendás volt, amit pedig a társaid hallgattak... nos azok az előadók addigra sehol sem lesznek.

Én ugyanígy voltam mint te, 14 éves korom körül kezdtem el Beatlest hallgatni, teljesen beszippantott, megvettem az összes lemezüket eredetiben a zsebpénzemből.

A mai napig ugyanazt érzem ha hallgatom, nem múlt el a varázs, és rengeteget hozzátettek a személyiségfejlődésemhez.

A Beatles nem csak egy zenekar, hanem egy külön világ, és ez páratlan... soha nem lesz még egy ilyen zenekar.

Amúgy A day in the life a kedvenc dalom tőlük, és a Sgt Peppers albumról, de kellet hozzá idő, hogy megérjek arra a dalra.

Nagyon jó ízlésed van, gratulálok hozzá.

2021. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem baj! :)
2021. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!