Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar rap zene jó?

A magyar rap zene jó?

Figyelt kérdés

Látom, hogy nagyon nagyra tartják ezt az Essemm-t, ezért belenéztem a legújabb dalába. Ő jó? Ha igen, akkor kíváncsi lennék arra, hogy ki a legrosszabb... És Nemazalány a legjobbak között van, ha a női előadők között?


Nekem nem tetszik a magyar rap. Az amerikai rap zene sokkal magasabb szinten van. Az 48 eves Eminem sokkal jobban nyomja még most is. Vagy itt van például ez a dal:


[link]


A srácnak a hangja, a stílusa, az, ahogyan ejti a szavakat, sokkal magasabb szinten van, mint a magyar rappereké.


Van, aki ezt tagadja?


2021. febr. 22. 08:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A 8-10 évvel ezelőtti ug rappeseket szerettem, de már abból a miliőből is "kinőttem". Ezeket az újabb keletűeket meg semmire sem tartom. De igénytelen proli közönségnek jó lesz az is.
2021. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Max ARÉNA-Brigád nálam ami magyar,utána csak amerikai rap.
2021. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jó! Minden 10 éves hlyegyerek rapper akar lenni, teljesen nulla felhozatal, hiteltelen majmolása a nyugati, usa rapnek amit itthon folyik! Inkább kínos a magyar rap, mint jó.
2021. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Essemm tényleg jó dalokat készít, de Nemazalány messze nem a legjobb!

Magyarországon, akinek a munkássága figyelemre méltó:

- Killakikitt,

- Mikee Mikanic,

- Amiloadri,

- Krúbi,

- Hibrid.

2021. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Bocsánat, Ketioz lemaradt.

De a #Szuper csillag paraszt is egy remek album lett.

2021. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Az amcsiknál is ez jobban megy mint Eminem:

https://www.youtube.com/watch?v=pPw_izFr5PA


A magyarok meg ezeket majmolják csak kb 10 év lemaradással.

2021. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
A rap az aljanép,kisebbség zenéje. Mindig is az volt,bár a 80-as évek hip-hop zenéi még hallgathatóak voltak. Ezek a mostani főleg magyar rap szar.
2021. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6


Most már értem, honnak van a "magyar rap" 😄


Szóval mégcsak nem is egyedi, hanem amcsi másolat. Valahol tudtam ezt mondjuk, de a linkelt dal tudatosította bennem, hogy tulajdonképpen a magyarok tényleg az amerikaiakat utánozzák.


Annyi különbséggel, hogy Amerikában kijönnek jó dalok is.

2021. febr. 22. 10:14
 9/18 A kérdező kommentje:

"De a #Szuper csillag paraszt is egy remek album lett."


Amennyit belehallgattam, az alapján borzasztónak tartom. Nem méltó a Dragon Ballhoz, aminek az anime zenéi önmagában is simán hallgathatóak.

2021. febr. 22. 10:15
 10/18 A kérdező kommentje:

#4


Az általad ajánlott előadók közül, az elsőtől hallgattam ebből 1 perc 4 másodpercet:


[link]


Szóval ez jó? Szerintem nagyon rossz. Hasonlítsd össze azzal, amit én linkeltem a kérdésem alatt. Szerinted nincs különbség az amerikai srác javára?

2021. febr. 22. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!